DOWNLOAD

 

Za pośrednictwem tej sekcji można pobierać pliki potrzebne do korzystania z produktów oferowanych przez naszą firmę. Wszystkie materiały do pobrania dla oferowanych przez nas produktów udostępniliśmy w jednym miejscu.SmartDeviceMinitor for Admin™ SmartDeviceMinitor for Client™ DeskTopBinder Lite™
SmartDeviceMonitor for Admin jest programem narzędziowym dla systemu Windows, który upraszcza wszystkie aspekty instalacji, monitorowania i zarządzania urządzeniami sieciowymi. Informuje administratorów sieci o stanie urządzeń i jak są skonfigurowane. SmartDeviceMonitor for Client jest programem narzędziowym dla systemu Windows, który umożliwia użytkownikom drukowanie bezpośrednio do drukarki oraz monitorowanie stanu urządzeń sieciowych bezpośrednio z paska zadań systemu Windows. DeskTopBinder Lite program narzędziowy dla systemu Windows, który umożliwia przeglądanie, edytowanie, zachowywanie i drukowanie dokumentów z pulpitu użytkownika bez konieczności uruchamiania programu, w którym stworzono dany dokument oraz niezależnie od rodzaju pliku.
Ricoh Ricoh Ricoh
Web SmartDeviceMonitor™ ABBYY FineReader 10 Adobe Reader 9
Szukasz prostego rozwiązania do łatwego konfigurowania, organizowania, diagnozowania i aktualizacji wszystkich urządzeń sieciowych? W takim razie Web SmartDeviceMonitor™ firmy Ricoh pomoże Ci osiągnąć więcej w krótszym czasie. Web SmartDeviceMonitor™ jest oparty o sieć, oferuje Ci możliwość zarządzania Twoją flotą z dowolnej lokalizacji, w każdej chwili. Wersja demo 45 dniowa. ABBYY FineReader 10 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft® Word, Excel® i przeszukiwalne pliki PDF. Wersja demo - wymagana rejestracja. Adobe Reader 9 to najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnym formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF zawsze zachowują dokładny wygląd oryginalnego dokumentu, z asortymentami czcionek, kolorów, grafiki. Format i wygląd pozostanie nienaruszony bez względu na platformę sprzętową i system operacyjny.
Ricoh Abby Adobe Reader


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.