OPROGRAMOWANIE

Nasze innowacyjne oprogramowanie może usprawnić każdy aspekt środowiska obiegu dokumentów, od zarządzania drukiem oraz kosztami do inteligentnego monitorowania urządzeń. Te zaawansowane produkty zostały tak zaprojektowane, aby bezproblemowo integrowały sie z siecią oraz istniejącym już oprogramowaniem.Zaawansowane aplikacje internetowe wprowadziły użytkowników w wiek rozproszonego przetwarzania w chmurze (cloud computing), w przypadku którego aplikacje mogą być oferowane jako usługa na życzenie przez Internet, bez konieczności instalowania oprogramowania na komputerach. Rożne usługi, takie jak współdzielenie informacji lub przestrzeni na dane, zarządzanie zasobami ludzkimi czy CRM są dostępne w „chmurze”. Firma Ricoh wykorzystała nowy trend w urządzeniach wielofunkcyjnych poprzez użycie widgetów zarządzających pracą urządzeń na komputerach. Technologia App2Me umożliwia spersonalizowane jednego urządzenia wielofunkcyjnego oddzielnie dla każdego z użytkowników. Wystarczy zainstalować odpowiedni widget na swoim komputerze lub smartphonie, a będzie on też dostępny na podłączonych w sieci urządzeniach wielofunkcyjnych RICOH. Usługa wykorzystuje technologię Google Desktop, która gwarantuje łatwość obsługi i powszechny dostęp.

App2Me_01

Od teraz urządzenia wielofunkcyjne nie są już tylko samodzielnymi systemami - stały się nierozerwalną częścią środowiska wymiany i przetwarzania informacji oraz dokumentów w organizacji. Dzięki swojej architekturze, App2Me nie tylko dostarcza łatwy dostęp do każdej funkcji, którą wielofunkcyjne urządzenie posiada. Uruchom App2Me, a Twoje widżety wyświetlą się na kolorowym wyświetlaczu MFP. Dzięki temu, będziesz miał szybki dostęp do najnowszych narzędzi i aplikacji.

App2Me_02

Jednym z przykładów wykorzystania technologii App2Me jest widget automatycznego skanowania dokumentów do swojego konta Google Mail lub Docs. Dokumenty papierowe są przekształcane w pliki elektroniczne i wysyłane na konta Google. Można w ten sposób szybko podzielić się pomysłami i informacjami ze współpracownikami w dowolnym miejscu za pomocą kompatybilnych urządzeń mobilnych i komputerów.

App2Me_03

Aby skorzystać z funkcjonalności oprogramowania App2Me, należy skonfigurować komputer i urządzenie wielofunkcyjne RICOH według procedur dostępnych pod linkiem

Szczegółowe informacje na temat oprogramowania App2Me dostępne są pod linkiem (strona w języku angielskim).Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.