OPROGRAMOWANIE

Nasze innowacyjne oprogramowanie może usprawnić każdy aspekt środowiska obiegu dokumentów, od zarządzania drukiem oraz kosztami do inteligentnego monitorowania urządzeń. Te zaawansowane produkty zostały tak zaprojektowane, aby bezproblemowo integrowały sie z siecią oraz istniejącym już oprogramowaniem.Pakiet Autoryzacji z Użyciem Kart (CAP) - Ochrona dokumentów z wykorzystaniem kart identyfikacyjnych

Zmaksymalizuj bezpieczeństwo swoich informacji biznesowych dzięki naszemu przyjaznemu dla użytkownika pakietowi do autoryzacji za pomocą kart. To efektywne rozwiązanie zapewnia płynną integrację z Państwa istniejącym systemem zabezpieczeń opartym o karty identyfikacyjne. Pakiet chroni poufne informacje podczas drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania z wykorzystaniem produktów wielofunkcyjnych.

W czasach, gdy poufność informacji biznesowych jest tak ważna, ten oparty o karty identyfikacyjne system upraszcza wprowadzenie zaawansowanych zabezpieczeń do dzisiejszych środowisk sieciowych. Prosty proces autoryzacji za pomocą kart to szybsza i wygodniejsza alternatywa dla ręcznego wprowadzania nazw i haseł użytkownika.

    Ważniejsze funkcje:
  1. Przyjazne dla użytkownika, zaawansowane zabezpieczenie urządzeń wielofunkcyjnych
  2. Wydajne kosztowo rozwiązanie integruje się płynnie z istniejącym systemem bezpieczeństwa opartym o karty identyfikacyjne
  3. Opcja druku bezpiecznego Enhanced Locked Print NX pomaga zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów podczas drukowania
  4. Wersje wbudowana i serwerowam dostosowane do potrzeb firm różnej wielkości

Wysoki poziom bezpieczeństwa, proste utrzymanie

Pakiet do autoryzacji z użyciem kart pozwala na korzystanie z wszystkich korzyści oszczędzania kosztów wynikających z współużytkowania urządzeń wielofunkcyjnych bez zagrożeń dla poufności. Pakiet integruje się bezproblemowo z istniejącym w firmie systemem bezpieczeństwa opartym o karty identyfikacyjne i pozwala na przeniesienie zasad ochrony na dokumenty. Wymagania w zakresie wsparcia informatycznego i utrzymania są ograniczone, ponieważ zgodność z systemem kart eliminuje potrzebę dodatkowego zarządzania nazwami i hasłami użytkowników.

CAP

Prostota systemu kart

Dostęp do wszystkich bezpiecznych funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania urządzeń wielofunkcyjnych uzyskuje się z wykorzystaniem karty identyfikacyjnej, zamiast powolnego wpisywania danych użytkownika za pomocą klawiatury.

Usprawnij przetwarzanie dokumentów

Wydajność wzrasta, ponieważ użytkownicy mogą bezpiecznie drukować swoje dokumenty na wybranym urządzeniu wielofunkcyjnym z wykorzystaniem karty. Wzrasta również wydajność dzięki funkcji skanowania bezpośrednio do komputera użytkownika z użyciem łatwego procesu autoryzacji przy użyciu karty.

Zwiększ bezpieczeństwo dokumentów

Opcja druku bezpiecznego Enhanced Locked Print NX wzmacnia bezpieczeństwo i zwiększa wydajność podczas drukowania. Funkcja ta bezpiecznie przechowuje dokumenty na dysku twardym urządzenia wielofunkcyjnego, pozwalając tylko uprawnionym użytkownikom na ich odblokowanie i wydrukowanie.

Wydajność kosztowa i kontrola dla wszystkich

Pakiet do autoryzacji z użyciem kart pozwala na indywidualne dostosowanie i monitorowanie dostępu użytkowników do urządzeń wielofunkcyjnych. Zapewniając raporty wydruków i pozwalając na ograniczanie drukowania w kolorze do wybranych użytkowników, pakiet może pomóc w obniżaniu kosztów drukowania dokumentów. Jest on dostępny jako wbudowane rozwiązanie odpowiednie do obsługi maksymalnie 500 użytkowników oraz w wersji dla większych przedsiębiorstw, instalowanej na serwerze, dzięki czemu każdy może sobie teraz pozwolić na zwiększenie bezpieczeństwa obiegu dokumentów.

Eksperci w konsultingu obiegu dokumentów

Przejmij kontrolę dzięki naszemu pakietowi do autoryzacji z użyciem kart, części naszego portfela rozwiązań Konsultingu Zarządzania Dokumentami, pozwalających na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

Broszura PDFWarunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.