OPROGRAMOWANIE

Nasze innowacyjne oprogramowanie może usprawnić każdy aspekt środowiska obiegu dokumentów, od zarządzania drukiem oraz kosztami do inteligentnego monitorowania urządzeń. Te zaawansowane produkty zostały tak zaprojektowane, aby bezproblemowo integrowały sie z siecią oraz istniejącym już oprogramowaniem.GlobalScan NX - Przetwarzanie dokumentów za pomocą skanowania najnowszej generacji

GlobalScan NX powoduje, że integracja papierowych dokumentów w cyfrowym obiegu jest łatwiejsza i wydajniejsza niż kiedykolwiek dzięki przyciskom „wybierz i idź”, które zaprojektowano w celu bezpośredniego skanowania w żądanej lokalizacji. Przetwarzanie dokumentów jest łatwiejsze dzięki skanowaniu najnowszej generacji; produktywność można poprawić poprzez cyfrową dystrybucję, współdzielenie i zarządzanie dokumentami; możliwość skanowania do edytowalnych formatów plików bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego oraz dodatkowe bezpieczeństwo dla plików pdf zapewnia jeszcze lepszą elastyczność i bezpieczeństwo.

  1. Prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs
  2. Precyzyjne skanowanie bezpośrednio do Twojego środowiska dokumentów
  3. Skanowanie do edytowalnych formatów plików
  4. Łatwość dostosowania i konfiguracji za pomocą łatwych w użyciu narzędzi
  5. Dodatkowe bezpieczeństwo dla plików pdf podczas skanowania na urządzeniu wielofunkcyjnym
  6. Wszechstronność i elastyczność - GlobalScan NX można przystosować do każdego środowiska firmowego, od małych firm do wielkich organizacji

Cechy i zalety:

  1. Skanowanie do edytowalnych formatów plików bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego (Microsoft Office i edytowalny PDF)
  2. Wyciąganie danych z dokumentów papierowych, gdy są one skanowane do obiegu cyfrowego, które mogą być wykorzystywany do nazywania, kierowania lub przetwarzania dokumentów w systemach końcowych
  3. Dodatkowe bezpieczeństwo dla dokumentów PDF w przypadku skanowania na urządzeniu wielofunkcyjnym - można dodawać hasła do otwierania, kopiowania, edycji lub drukowania szerokiego spektrum typów PDF
  4. Stosowanie szablonów strefowych do przetwarzania kluczowych informacji ze standardowych dokumentów (np. formularze, faktury, zamówienia itp.)

GlobalScan NX w połączeniu z urządzeniem wielofunkcyjnym RICOH umożliwia zapis zeskanowanych dokumentów w formie elektronicznego pliku oraz ich dystrybucję poprzez Internet. Pozwala to na skanowanie wielostronicowych wydruków, raportów, sprawozdań, faktur oraz notatek i wysłanie ich w postaci załącznika do listu elektronicznego bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, bez konieczności użycia komputera.

GlobalScan wykorzystuje najnowsze osiągnięcia protokołu LDPA (Lightweight Directory Access Protocol), aby umożliwić natychmiastowy dostęp do firmowych adresów poczty elektronicznej poprzez panel kontrolny urządzenia wielofunkcyjnego. Nowe adresy mogą być wprowadzane przy użyciu klawiatury qwerty z ekranu dotykowego LCD i następnie mogą być przechowywane. Dokumenty mogą zostać wysłane do jednego lub wielu odbiorców jednocześnie. Zeskanowane dokumenty, w postaci załącznika poczty elektronicznej, można przesłać do wszystkich użytkowników Lotus Notes i Microsoft Exchange.

Gdy wymagana jest poufność, GlobalScan NX gwarantuje bezpieczeństwo transferu informacji na niespotykanie wysokim poziomie. Każdy użytkownik musi się najpierw zalogować do systemu NT wprowadzając odpowiednie hasło i nazwę. Wszystkie dokumenty są szyfrowane kluczem 128 bitowym i kontrolowane przez GlobalScan NX, co zapewnia poufne przesłanie informacji bezpośrednio na komputer odbiorcy.

Dotykowy ekran LCD panelu kontrolnego umożliwia łatwe i intuicyjne posługiwanie się programem. Sposób logowania, wybór adresu i ustawień skanowania są wytłumaczone poprzez serię kroków oraz graficzne ikony. Wszystko to sprawia, że GlobaScan NX jest jednym z najszybszych i najprostszych w obsłudze programów służących do skanowania bezpośrednio do poczty elektronicznej.

Oprogramowanie GlobalScan NX jest łatwe w zarządzaniu i administracji przy użyciu dowolnej, popularnej przeglądarki internetowej. Łatwe do zidentyfikowania ikony sprawiają, że administratorzy sieci, nawet bez specjalnych szkoleń, mają pełną kontrolę nad programem. W celu usprawnienia konfiguracji systemu można tworzyć szablony urządzeń wielofunkcyjnych, a bieżące funkcjonowanie systemu można monitorować przy pomocy logów zachodzących zdarzeń.

Jednostronne, dwustronne, czarno-białe lub kolorowe skanowanie może być wykonane bezpośrednio na płycie skanera lub przez automatyczny podajnik dokumentów urządzenia wielofunkcyjnego. Przez ekran dotykowy panelu sterującego można ustawić rozdzielczość na 200, 300 lub 400dpi w takich formatach jak TIFF czy PDF, na papierze różnego formatu . Korzystając z GlobalScan NX można w prosty sposób skanować dokumenty, dokonywać wyboru adresów lub wprowadzać nowe i wysyłać dokumenty z zabezpieczeniem 128-bitowym. Stosując dodatkowe rozszerzenia istnieje możliwość zarządzania skanowanymi dokumentami oraz wiadomościami faksowymi.

Broszura PDFWarunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.