PRODUKTY

Oferujemy naszym klientom pełen zakres usług outsourcingowych, zarządzania drukiem oraz druku produkcyjnego, umożliwiając im realizowanie ich planów biznesowych. Kierując się chęcią dostarczania produktów drukujących opartych na ciągłych innowacjach osiągnęliśmy pozycję wiodącego dostawcy rozwiązań i usług, wspierając je szerokim wachlarzem specjalistycznych usług konsultingowych i outsourcingowych. Do każdego rozwiązania dodajemy wiedzę globalną.Urządzenia RICOH

Linia produktów RICOH obejmuje urządzenia, które oferują skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów, a także możliwości obróbki końcowej. Rozwiązania Ricoh w zakresie drukowania umożliwiają zwiększenie produktywności zarówno w małym biurze, jak i w scentralizowanym środowisku produkcyjnym.

Urządzenia poleasingowe

W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe firmy RICOH, przygotowywane specjalnie dla naszych klientów. Cechą charakterystyczną urządzeń są stosunkowo niskie koszty zakupu i eksploatacji urządzeń oraz duża trwałość i niezawodność.

Projektory RICOH

Dzięki szerokiej gamie projektorów Ricoh, każde spotkanie biznesowe, które poprowadzisz, zarówno w dużym pomieszczeniu, jak i w najmniejszym pokoju przyniesie oczekiwane rezultaty. Nowa seria projektorów idealnie sprawdzi się w branży edukacyjnej (szkoły wyższe, szkoły językowe, centra szkoleniowe/konferencyjne), a także w szeroko pojętej branży retail czy horeca.

Tablice interaktywne RICOH

Korzystając z tablic interaktywnych RICOH otrzymujemy dostęp do najlepszych narzędzi do przygotowywania, aktualizowania i przekazywania informacji i wiedzy. Nasze produkty sprawiają, że spotkania biznesowe i zarządu, telekonferencje, wspólne prezentacje i szkolenia pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze , a zarazem zapewnią bezpieczeństwo przesyłanych plików na bardzo wysokim poziomie.

Systemy wideokonferencyjne RICOH

System wideokonferencyjny firmy Ricoh to innowacyjne rozwiązanie wideokonferencyjne integrujące system wideo, audio w zakresie prezentacji informacji przy wykorzystaniu interaktywnych środków przekazu.

Usługi i rozwiązania

Zwiększ produktywność swojej działalności biznesowej dzięki pakietom wsparcia. Nasze pakiety są kompleksowe i dostosowane indywidualnie do danej firmy. W ich skład wchodzą usługi serwisowe, szczegółowy audyt urządzeń, a także monitoring i zarządzanie.

Umowy serwisowe i najem urządzeń

Objęcie urządzeń biurowych umową serwisową oraz najem fabrycznie nowych urządzeń biurowych połączony z umową serwisową, które umożliwiają korzystniejsze planowanie wydatków na obsługę sprzętu biurowego.

Oprogramowanie

Zwiększ produktywność firmy dzięki oprogramowaniom, usprawniających obieg dokumentów, kontrolę kosztów oraz zwiększających bezpieczeństwo dokumentów, zarówno w środowisku biurowym, jak i przy druku produkcyjnym.


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.