PRODUKTY RICOH - PROJEKTORY

RICOH

Projektory są owocem długoletniego doświadczenia Ricoh w zakresie optyki fotograficznej. Modele są zaprojektowane tak, aby zapewniać wysoką wydajność i efektywność, także z punktu widzenia zużycia energii. Zapoznaj się z naszą gamą nowoczesnych projektorów i przekonaj się sam.Projektory Desk Edge
Projektory PJ X3351N oraz PJ WX3351N zostały zaprojektowane tak, aby spotkania były bardziej komfortowe. Oprócz możliwości podłączenia urządzeń z przodu projektora, oferuje on dodatkowo niezrównaną jakość obrazu oraz łatwość obsług.
Bardzo dobry obiektyw – taki sam jak jest stosowany w aparatach typu SLR - zapewnia jasne i żywe obrazy w tym także projekcję w trybie HD Ready. Szeroki wybór opcji podłączeń pozwala na połączenie urządzeń źródłowych bezpośrednio do projektora lub poprzez interfejs LAN i Wi-Fi. Opcjonalny zestaw interaktywny PJ Ricoh umożliwia uruchmienie tablicy interaktywnej w projektorze dzięki czemu przewiniesz, wskażesz i klikniesz aplikację lub narysujesz i napiszesz co chcesz na wyświetlanej prezentacji.


Projektory krótkoogniskowe
Dzięki projektorom PJ X4241N oraz PJ WX4241N lekcje oraz prezentacje mogą być bardziej wciągające i łatwiejsze do zapamiętania. Połączenie krótkoogniskowych soczewek z przełomowym projektem przedniego panelu w tej serii projektorów, określa indywidualne podejście do prezentacji nauki oraz modelu współpracy.


Projektory ultraogniskowe
Łącząc oszczędność miejsca dzięki pionowej konstrukcji projektora wraz z inowacyjną technologią systemu luster firmy Ricoh, modele PJ WX4141/PJ WX4141N oraz PJ WX4141NI przenoszą technologię wyświetlania obrazu "cutting egde" do najmniejszych pomieszczeń.
Projektory serii PJ WX4141 firmy Ricoh oferują elastyczność i wszechstronność tak pożądaną przez dzisiejsze przedsiębiorstwa. Urządzenia te mogą być umieszczone kilka centrymetrów od ściany a wyświetlany obraz będzie wyraźny o wielkości nawet do 80 cali. Kompaktowe i lekkie, zmieniające małe pomieszczenia w sale konferencyjne lub centra informacyjne.
Broszura PDF


Projektory instalacyjne
Projektory Ricoh PJ X6180N / PJ WX6170N łączą w sobie wszechstronną łączność wraz z łatwością obsługi i prostym zarządzaniem wymaganym przez firmy, szkoły, uniwersytety, szpitale, muzea i centra konferencyjne.
Broszura PDF


Projektory biznesowe
Modele projektorów Ricoh PJ X5371N / PJ WX5361N oferują niezwykłą wszechstronność. Rozbudowane opcje podłączeń i zaawansowane funkcje zarządzania, w połączeniu z doskonałą jakością obrazu i łatwą obsługą, w pełni zaspakajają różnorodne potrzeby klientów z sektora prywatnego i publicznego.
Broszura PDF


Projektory podstawowe
Projektory te, przeznaczone do różnych sal konferencyjnych, są bardzo dobrym rozwiązaniem dla organizacji i firm, które dysponują ograniczonym budżetem, a nie chcą korzystać z produktów o niskiej jakości. Znane są ze swojej niezawodności oraz łatwej obsługi. Wbudowany tryb oszczędzania Eco pozwala zmniejszyć zużycie energii i wydłuża o 33% żywotność lampy, co pozwala na całkowite obniżenie kosztów eksploatacji.
Broszura PDF


Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą projektorów multimedialnych RICOH

Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.