PRODUKTY RICOH - DRUKARKI LASEROWE KOLOR

RICOH

Ricoh oferuje kompletną gamę sieciowych drukarek monochromatycznych i kolorowych. Linia produktów obejmuje również modele, które oferują skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów, a także możliwości obróbki końcowej. Rozwiązania Ricoh w zakresie drukowania umożliwiają zwiększenie produktywności zarówno w małym biurze, jak i w scentralizowanym środowisku produkcyjnym.Broszura PDF RICOH SP C250DN / SP C250SF
Ciesz się wysokiej jakości kolorowymi wydrukami jakie daje SP C250DN firmy Ricoh. Ta niewielka drukarka w atrakcyjnej cenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małym biurze. Jej funkcjonalność oraz prędkość drukowania powodują, że jest ona również idealna dla większych grup roboczych. Wyposażona w automatyczny dupleks, łączność sieciową i bezprzewodową w standardzie, ma także możliwość drukowania z tabletów i smartfonów.
 1. Skrócony czas oczekiwania - wydruki kolorowe i mono z prędkością do 20 str./min.
 2. Maksymalne udogodnienie - wydruk pierwszej strony już w 14 sekund.
 3. Połączenia sieci przewodowej i bezprzewodowej (LAN i WiFi). Zmniejszenie kosztów operacyjnych poprzez ekonomiczny druk w duplexie.
 4. Proste drukowanie z aplikacją Ricoh Smart Device Print & Scan.
 5. Zgodne z polityką Energy Star 2.0.


Broszura PDF RICOH SP C252DN / SP C252SF
Niezawodna, kolorowa drukarka laserowa Ricoh SP C252DN. Wydajna i ekonomiczna idealnie sprawdzi się w środowisku biurowym. Charakteryzuje się niezawodnością, wysoką wydajnością i jakością wydruków kolorowych, a wszystko to w przystępnej cenie. Dzięki wysokiej prędkości druku, wbudowanemu dupleksowi oraz WiFi, model SP C252DN jest doskonałym rozwiązaniem do wydruków kolorowych, wykonywanych również za pomocą sieci bezprzewodowej z poziomu smartfona czy tableta.
 1. Wydruk pierwszej strony następuję w 14 sekund.
 2. Połączenie sieci przewodowej i bezprzewodowej w standardzie.
 3. Cykl duty wynoszący 65 000 stron obniża całkowity koszt posiadania (TCO).
 4. Dodatkowo, wbudowany dupleks zmiejsza koszty operacyjne.
 5. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją Ricoh Smart Print & Scan, dzięki czemu można na nim drukować ze smartfona i tableta.


Broszura PDF RICOH SP C340DN
SP C340DN to wszechstronna i szybka drukarka A4, która posiada wiele różnorodnych funkcji. Szybki procesor w znacznym stopniu zwiększy przepływ drukowanych dokumentów, a niski koszt wydruku sprawi, że zakup ten nie wpłynie na budżet Twojej firmy. Drukarka ta charakteryzuje się kompaktową budową, dużą pojemnością papieru i szeroką gamą obsługiwanych nośników, co pozytywnie wpłynie na wydajność i rozwój Twojej firmy.
 1. Opcjonalne aplikacje mobilne AirPrint i Wi-Fi Direct.
 2. Szeroka gama obsługiwanych nośników.
 3. Szybki procesor.
 4. Duża pojemność kaset na papier i predkość drukowania 25 str./min.
 5. Drukowanie w kolorze w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.


Broszura PDF RICOH SP C342DN
SP C342DN to bardzo wydajna i prosta w obsłudze, kolorowa drukarka A4. Dzięki intuicyjnej obłudze, niskim kosztom eksplatacji i wysokiej jakości wydrukom idealnie sprawdzi się w każdym biurze. Drukarka ta wyposażona jest w 4,3 calowy panel dotykowy, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane zadania wykonasz w krótkim czasie i bez wysiłku. Możesz w prosty i szybki sposób drukować dokumenty z urządzeń mobilnych bez łączenia się z siecią.
 1. Opcjonalne aplikacje mobilne AirPrint i Wi-Fi Direct.
 2. Intuicyjny 4,3 calowy, kolorowy panel dotykowy.
 3. Szybki procesor.
 4. Kompaktowa obudowa i obsługa z przodu drukarki.
 5. Opcjonalny druk bezpośrednio z USB.


Broszura PDF RICOH SP C440DN
Urządzenie SP C440DN zapewnia najniższy całkowity koszt posiadania w swojej klasie. Dodatkowo, prędkość drukowania wynosząca 40 stron na minutę, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz szeroka gama obsługiwanych nośników powodują, że SP C440DN to idealne rozwiązanie dla twojego biura. Tryb ECOnomy colour redukuje zużycie tonerów, obniżając w ten sposób koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych. Prędkość druku wynosząca 40 stron na minutę pozwala na poprawę wydajności zarządzania dokumentacją w każdym biurze. Funkcja XPS Direct Print umożliwia drukowanie plików XPS z pamięci USB, a także bezpośrednio z komputera, bez konieczności instalowania dodatkowego sterownika. Zakup opcjonalnych podajników na papier, zwiększających pojemność arkuszy do 2300, ułatwi szybki wydruk etykiet i ulotek w kolorze.
 1. Programator czasowy zasilania sterujący włączaniem i wyłączaniem urządzenia, Eco Night Sensor oraz tryb uśpienia pozwolą na zmniejszenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej.
 2. Zaawansowane funkcje zabezpieczające przepływ informacji, włączając w to opcjonalny port NIC2, zabezpieczający środowisko sieciowe.
 3. Szeroka gama obsługiwanych nośników.
 4. Niski koszt drukowania w trybie ECOnomy colour.
 5. Funkcje przyjazne środowisku oszczędzają energię oraz zmniejszają do minimum emisję CO2.


Broszura PDF RICOH SP C840DN / SP C842DN
Z tą drukarką możesz tworzyć efektywniej, szybciej i wydajniej. To najnowsze urządzenie drukuje w rozdzielczości 1 200x 1 200 dpi, z prędkością 45 stron na minutę. Intuicyjny interfejs umożliwia dostęp do prostych w obsłudze aplikacji. Daje również możliwość stworzenie unikalnego, spersonalizowanego panelu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Drukarka dostosowana jest do wydruku na papierze o gramaturze do 300 g/m2, na papierze banerowym i SR A3. Co pozwala na poszerzenie grupy odbiorców.
 1. 10.1 calowy inteligentny panel operacyjny z intuicyjnym interfejsem.
 2. Szybkie przetwarzanie i drukowanie kolorowych dokumentów oraz procesor Intel.
 3. Szeroki wachlarz możliwości wykańczania dokumentu.
 4. Duża pojemność papieru do 1 200 arkuszy.
 5. Solidna i niezawodna z niskim kosztem całkowitym kosztem posiadania.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.