PRODUKTY RICOH - DRUKARKI LASEROWE KOLOR

RICOH

Ricoh oferuje kompletną gamę sieciowych drukarek monochromatycznych i kolorowych. Linia produktów obejmuje również modele, które oferują skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów, a także możliwości obróbki końcowej. Rozwiązania Ricoh w zakresie drukowania umożliwiają zwiększenie produktywności zarówno w małym biurze, jak i w scentralizowanym środowisku produkcyjnym.Broszura PDF RICOH SP C360DNw
Kompaktowa i niezawodna drukarka SP C360DNw firmy Ricoh przeznaczona jest dla małych biur, w których ważny jest dobry dostęp do drukarki. Dzięki niewielkiem rozmiarom idealnie zmieści się na każdym biurku. Jest przyjazna dla środowiska z niskim współczynnikiem TEC i niskim poborem mocy w trybie uśpienia. Prosta w obsłudze i instalacji, zapewnia wysokiej jakości wydruki w krótkim czasie oraz atrakcyjną cenę zakupu.
Drukarka drukuje z prędkością 30 str./min. Pierwszy wydruk mono otrzymasz już w 7,2 sekundy, a wydruk kolorowy w 8,6 sekundy. Model SP C360DNw zapewnia wysoką wydajność i niezawodność. Możesz wybrać toner standardowy lub wysokowydajny, a także różne nośniki, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. SP C360DNw zapewnia bezpieczne drukowanie, chroniąc poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem.
 1. Kompaktowa budowa i obsługa z przodu drukarki
 2. Intuicyjny, 4 calowy wyświetlacz LCD i prosta instalacja
 3. Technologia LED umożliwiająca drukowanie wysokiej jakości dokumentów w rozdzielczości 1200 dpi, przy zachowaniu wysokiej prędkości
 4. Łączność za pomocą NFC, współpraca z aplikacjami Mopria, Google Cloud Print, AirPrint oraz szybki dostęp do Wi-Fi Direct umożliwią połączenie i drukowanie z urządzeń mobilnych
 5. Łączność sieciowa i bezprzewodowa


Broszura PDF RICOH SP C352DN
Model ten idealnie nadaje się do biur, w których liczy się szybkość i jakość drukowanych dokumentów. Drukarka ta jest prosta w obsłudze i drukuje z dużą prędkością (30 str./min.) wysokiej jakości kolorowe dokumenty, w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Intuicyjny ekran dotykowy oraz interfejs użytkownika wyświetlą wskazówki dotyczące zadań drukowania, a integracja z istniejącym oprogramowaniam umożliwia łatwy dostęp i wydruk dokumentów. Obsługuje wiele różnorodnych nośników, a także oferuje drukowanie banerów.
Mimo niewielkich rozmiarów posiada wiele róznorodnych funkcji i drukuje z dużą prędkością kolorowe dokumenty w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Dzięki łączności Wi-Fi Direct możesz szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do drukowania z urządzeń mobilnych, bez konieczności łączenia się z siecią. 4,3 calowy panel dotykowy posiada prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Nasze opcjonalne oprogramowanie Flexrelease CX oraz Streamline NX pozwoli na bezpieczny dostęp do chmury i drukowanie bezpośrednio z chmury. Oferując najlepsze w swojej klasie niskie zużycie energii i szybkie wyjście z trybu uśpienia (7,5 sekundy), model ten w znaczny sposób obniży koszty w Twojej firmie.
 1. Prosty w użyciu 4,3 calowy, kolorowy panel dotykowy
 2. Drukowanie z urządzeń mobilnych za pomocą WiFi Direct
 3. Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi
 4. Niskie zużycie energii
 5. Drukowanie z dowolnego urządzenia dzięki AirPrint i aplikacji Smart Device Print&Scan firmy Ricoh


Broszura PDF RICOH P C301W
Drukarka RICOH P C301W to stworzone z myślą o biznesie połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego całkowitego kosztu posiadania. Ma niewielkie wymiary, łączy się z innymi urządzeniami, jest łatwa w obsłudze. Drukuje wysokiej jakości kolorowe dokumenty biznesowe z prędkością 25 str./min. Można do niej łatwo uzyskać dostęp w wyniku zastosowania technologii WiFi Direct. Co więcej, toner o bardzo wysokiej wydajności pomaga zmniejszyć koszty bieżące.
Łatwa w instalacji i niezawodna drukarka RICOH P C301W pracuje bez problemu w praktycznie każdym środowisku. Obsługuje systemy Windows, Mac i Linux, a poprzez zastosowanie technologii AirPrint, Mopria i Google Cloud Print w standardzie umożliwia łatwe drukowanie dokumentów za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Ponadto wbudowana funkcja komunikacji NFC sprawia, że rozpoczęcie drukowania wymaga zaledwie jednego dotknięcia. W biurach o dużym natężeniu pracy dodanie drugiej kasety na papier zwiększa pojemność urządzenia i pozwala używać różnych typów papieru.
 1. Drukowanie dokumentów w żywych kolorach.
 2. Praca z prędkością 25 str./min.
 3. Drukowanie z dowolnego urządzenia.
 4. Kompatybilna z Windows, Mac i Linux.
 5. Niskie koszty eksploatacji.


Broszura PDF RICOH P C600
Ricoh P C600 to szybka i bardzo wydajna drukarka , która spełni wymagania nawet bardziej wymagających grup roboczych. Jej niewielki rozmiar oraz panel sterowania z możliwością zmiany kąta nachylenia sprawiają, że idealnie pasuje do każdego rodzaju biura. Wydruk pierwszej strony następuje w czasie krótszym niż 7 sekund w rozdzielczości 1200 dpi. Urządzenie drukuje wielostronicowe dokumenty z prędkością 40 str./min. Ponadto model ten niezawodnie spełnia wszystkie wymogi w zakresie druku, w tym etykiet, kopert i ulotek.
 1. Drukarka P C600 charakteryzuje się niewielkim rozmiarem oraz dużą wydajnością, dzięki temu można ją umieścić w zasięgu ręki wszystkich użytkowników.
 2. Podświetlany panel LCD z możliwością zmiany kata nachylenia pozwala łatwo odczytać niezbędne informacje.
 3. Wydruk pierwszej strony następuje w czasie któtszym niż 7 sekund w rozdzielczości 1200 dpi.
 4. Możliwość rozbudowy do maksymalnie 4 kaset na papier.
 5. Aplikacja Smart Device Connector firmy Ricoh umożliwia połączenie z urządzeniami z technologią NFC.
 6. Łatwy dostęp do usług w chmurze oraz obsługa technologii AirPrint oraz Google Cloud Print.
 7. Zwiększona wydajność bębna oraz niski współczynnik TEC pozwalają na redukcję kosztów eskploatacji oraz odpadów.


Broszura PDF RICOH SP C340DN
SP C340DN to wszechstronna i szybka drukarka A4, która posiada wiele różnorodnych funkcji. Szybki procesor w znacznym stopniu zwiększy przepływ drukowanych dokumentów, a niski koszt wydruku sprawi, że zakup ten nie wpłynie na budżet Twojej firmy. Drukarka ta charakteryzuje się kompaktową budową, dużą pojemnością papieru i szeroką gamą obsługiwanych nośników, co pozytywnie wpłynie na wydajność i rozwój Twojej firmy.
 1. Opcjonalne aplikacje mobilne AirPrint i Wi-Fi Direct.
 2. Szeroka gama obsługiwanych nośników.
 3. Szybki procesor.
 4. Duża pojemność kaset na papier i predkość drukowania 25 str./min.
 5. Drukowanie w kolorze w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.


Broszura PDF RICOH SP C440DN
Urządzenie SP C440DN zapewnia najniższy całkowity koszt posiadania w swojej klasie. Dodatkowo, prędkość drukowania wynosząca 40 stron na minutę, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz szeroka gama obsługiwanych nośników powodują, że SP C440DN to idealne rozwiązanie dla twojego biura. Tryb ECOnomy colour redukuje zużycie tonerów, obniżając w ten sposób koszty zakupu materiałów eksploatacyjnych. Prędkość druku wynosząca 40 stron na minutę pozwala na poprawę wydajności zarządzania dokumentacją w każdym biurze. Funkcja XPS Direct Print umożliwia drukowanie plików XPS z pamięci USB, a także bezpośrednio z komputera, bez konieczności instalowania dodatkowego sterownika. Zakup opcjonalnych podajników na papier, zwiększających pojemność arkuszy do 2300, ułatwi szybki wydruk etykiet i ulotek w kolorze.
 1. Programator czasowy zasilania sterujący włączaniem i wyłączaniem urządzenia, Eco Night Sensor oraz tryb uśpienia pozwolą na zmniejszenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej.
 2. Zaawansowane funkcje zabezpieczające przepływ informacji, włączając w to opcjonalny port NIC2, zabezpieczający środowisko sieciowe.
 3. Szeroka gama obsługiwanych nośników.
 4. Niski koszt drukowania w trybie ECOnomy colour.
 5. Funkcje przyjazne środowisku oszczędzają energię oraz zmniejszają do minimum emisję CO2.


Broszura PDF RICOH SP C840DN / SP C842DN
Z tą drukarką możesz tworzyć efektywniej, szybciej i wydajniej. To najnowsze urządzenie drukuje w rozdzielczości 1 200x 1 200 dpi, z prędkością 45 stron na minutę. Intuicyjny interfejs umożliwia dostęp do prostych w obsłudze aplikacji. Daje również możliwość stworzenie unikalnego, spersonalizowanego panelu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Drukarka dostosowana jest do wydruku na papierze o gramaturze do 300 g/m2, na papierze banerowym i SR A3. Co pozwala na poszerzenie grupy odbiorców.
 1. 10.1 calowy inteligentny panel operacyjny z intuicyjnym interfejsem.
 2. Szybkie przetwarzanie i drukowanie kolorowych dokumentów oraz procesor Intel.
 3. Szeroki wachlarz możliwości wykańczania dokumentu.
 4. Duża pojemność papieru do 1 200 arkuszy.
 5. Solidna i niezawodna z niskim kosztem całkowitym kosztem posiadania.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.