PRODUKTY RICOH - DRUKARKI LASEROWE MONOCHROMATYCZNE

RICOH

Ricoh oferuje kompletną gamę sieciowych drukarek monochromatycznych i kolorowych. Linia produktów obejmuje również modele, które oferują skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów, a także możliwości obróbki końcowej. Rozwiązania Ricoh w zakresie drukowania umożliwiają zwiększenie produktywności zarówno w małym biurze, jak i w scentralizowanym środowisku produkcyjnym.Broszura PDF RICOH SP 377DNwX / SP 377SFNwX
Drukarki SP 377DNwX i SP 377SFNwX są intuicyjne, proste w obsłudze oraz instalacji, co sprawia, że wykonasz zadania sprawnie, terminowo i na bardzo wysokim poziomie. Doskonała łączność i możliwość drukowania obrazów i dokumentów z urządzeń mobilnych Apple i Android dzięki aplikacji Print & Scan znacznie poprawią komunikację. Możesz również drukować dokumenty dzięki Mopria i NFC bez konieczności instalowania aplikacji.
 1. Wysokowydajny kartridż (do 6400 wydruków).
 2. Najniższy w swojej klasie koszt wydruku za stronę oraz kartridż all-in-one.
 3. Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi.
 4. Obsługa systemów Windows, Mac i Linux.
 5. Drukowanie z urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS.


Broszura PDF RICOH SP 3600DN
Atrakcyjna cena i niski całkowity koszt posiadania sprawiają, że SP 3600DN firmy Ricoh to idealne urządzenie dla niskonakładowego i ekonomicznego drukowania. Czas nagrzewania tylko 13 sekund oraz drukowanie z prędkością 30 stron na minutę (drukowanie dwustronne 15 stron na minutę) oraz połączenie sieciowe usprawniają pracę w małym i średnim biurze.
Drukarka SP 3600DN w zaledwie kilka sekund gotowa jest do pracy, oferując wysokiej jakości wydruki. Drukowanie dwustronne oszczędza papier co pozwala zmniejszyć koszty. Wartość zużycia energii elektrycznej jest jedną z najniższych w tym sektorze i wynosi 1,4 kWh, dzięki czemu drukarka ta idealnie sprawdzi się w biurze.;
 1. Czas nagrzewania: 13 sekund.
 2. Wydruk pierwszej strony w 6,5 sekundy.
 3. Prosta obsługa dzięki 4-liniowemu wyświetlaczowi LCD.
 4. Standardowa pojemność kasety na papier: 250 arkuszy.
 5. Wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.


Broszura PDF RICOH SP 4510DN
SP 4510DN drukuje z prędkością 40 str./min. w rozdzielczości 1200 x 1200 dopi., dzięki czemu jest w stanie sprostać potrzebom bardzo zapracowanych środowisk biurowych. Pozwala rownież na prosty wydruk z urządzeń mobilnych, tj.: iOS lub Android. Mobilna aplikacja Smart Device Print & Scan umożliwia drukowanie plików PDF, tekstów zapisanych w schowku, a także drukowanie plików JPG i PDF znajdujących się w innych aplikacjach. Pomimo kompaktowej budowy, SP 4510DN oferuje wysoką wydajność przy niskim całkowitym koszcie posiadania. Możesz także zwiększyć pojemność kasety na papier, co pozwoli Ci drukować dokumenty bez przerwy na uzupełnienie papieru. Cykl duty oznacza, że SP 4510DN bez problemu radzi sobie z drukowaniem dużych ilości zadań.
 1. USB 2.0, Gigabit Ethernet lub opcjonalna łączność Wi-Fi.
 2. Cykl duty 150 000 wydruków na miesiąc gwarantuje znakomitą wydajność.
 3. Możliwość zwiększenia pojemności kasety na papier (250 arkuszy w standardzie) do maks. 1600 arkuszy.
 4. Autoryzacja kodu użytkownika zapobiega nieautoryzowanemu drukowaniu.
 5. Niski całkowity koszt posiadania gwarantuje znakomitą jakość w stosunku do ceny.


Broszura PDF RICOH SP 4520DN
SP 4520DN to innowacyjna drukarka o niewielkich wymiarach, która zmieści się na każdym biurku. Drukarka ta jest bardzo wydajna, a dzięki 4,3 calowemu, kolorowemu wyświetlaczowi możesz w prosty sposób zarządzać pracami. SP 4520DN wyróżnia wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony – ten model ma najniższy wskaźnik całkowitego kosztu posiadania w swojej klasie i najniższe zużycie energii.
 1. Najniższe zużycie energii w swojej klasie.
 2. Prosty w obsłudze 4,3 calowy panel dotykowy.
 3. Zaawansowane oprogramowania.
 4. Wydruk z AirPrint lub bezpośrednio z USB.
 5. Niski całkowity koszt posiadania (TCO).


Broszura PDF RICOH SP 6430DN
SP 6430DN to niewiarygodnie małych rozmiarów drukarka A3 mono - zbliżona wielkością do drukarki A4. Atrakcyjna cena i najniższe w swojej klasie całkowite zużycie energii sprawiają, że drukarka ta jest bardzo ekonomiczna. Dzięki modułowi dupleksu i prędkości druku wynoszącemu 38 str./min. dostarcza wydruki w krótkim czasie. Drukarka obsługuje papier w formacie od A6 do A3 i o gramaturze do 220 g/m². Standardowa pojemność papieru to 600 arkuszy z możliwością powiększenia do 2100 arkuszy, dzięki czemu drukarka SP 6430DN może nieprzerwanie drukować przez długi czas. Pierwszy wydruk otrzymasz już w 6,5 sekundy.
 1. Niewielkich rozmiarów: najmniejsza drukarka w swojej klasie.
 2. Ekonomiczna: niski całkowity koszt posiadania.
 3. Szybka: pierwsza strona w zaledwie 6,5 sekundy, a prędkość drukowania to 38 str./min.
 4. Wydajna: maksymalna pojemność papieru wynosi 2100 arkuszy (do 5 kaset)
 5. Obsługa papieru o gramaturze do 220 g/m²


Broszura PDF RICOH SP 5300DN / SP 5310DN
To najbardziej niezawodne w swojej klasie urządzenie pomoże ci osiągnąć poziom wydajności i produktywności, jakiego oczekuje się po najszybszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie i trwałych czarno-białych drukarkach A4 dostępnych na rynku Dzięki mocnemu procesorowi Intel 1,46 GHz i pamięci 2 GB nawet najbardziej skomplikowane zadania drukowania można zrealizować przy minimalnym nakładzie pracy. To urządzenie wykona po prostu każdą pracę.
 1. Niewielkie wymiary.
 2. Zaawansowany sterownik i procesor.
 3. Urządzenie niemalże bezobsługowe .
 4. Prędkość drukowania 60 str./min.
 5. Urządzenie przyjazne dla środowiska o niskim zużyciu energii.


Broszura PDF RICOH Aficio™SP 8300DN
Drukarka laserowa SP 8300DN to kombinacja szybkości, wszechstronności i niezawodności. W sieci działa szybko i wydajnie doskonale radząc sobie z ogólnymi zadaniami drukowania, jak również z drukowaniem, które wymaga bardziej zaawansowanych zastosowań. Zaprojektowana dla wysokiej jakości druku mono, z możliwością rozbudowania dla zmniejszenia kosztów, ponieważ SP 8300DN oferuje również profesjonalną obróbkę końcową dokumentów, dużą pojemność papieru i wbudowane funkcje bezpieczeństwa dla poufnych dokumentów.
 1. Super szybki wydruk 50 stron na minutę.
 2. 4,3-calowy, kolorowy panel dotykowy.
 3. Atrakcyjnie zaprojektowana.
 4. ECO Night Sensor ogranicza zużycie energii elektrycznej.
 5. Wykorzystuje najnowsze funkcje zabezpieczeń.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.