PRODUKTY RICOH - DRUKARKI LASEROWE MONOCHROMATYCZNE

RICOH

Ricoh oferuje kompletną gamę sieciowych drukarek monochromatycznych i kolorowych. Linia produktów obejmuje również modele, które oferują skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów, a także możliwości obróbki końcowej. Rozwiązania Ricoh w zakresie drukowania umożliwiają zwiększenie produktywności zarówno w małym biurze, jak i w scentralizowanym środowisku produkcyjnym.Broszura PDF RICOH P 501
Ricoh P 501 to bardzo wydajna i niezawodna drukarka A4 mono, która spełnia wszystkie wymogi grup roboczych. Model ten działa w technologii LED. Drukuje wysokiej jakości dokumenty w rozdzielczości 1200 dpi z prędkością 43 str./min oraz doskonale sprawdza się podczas największego natężenia pracy. Jej sterowniki PCL i PS3 gwarantują pełną synchronizację z wymogami informatycznymi przedsiębiorstwa. Ponadto P 501 obsługuje m.in. AirPrint i Google Cloud Print, co znacznie ułatwia pracę mobilną.
 1. Szybki procesor Intel 1,1 GHz bez problemu radzi sobie z przetwarzaniem zadań.
 2. Pierwszy wydruk jest gotowy w 5 sekund.
 3. Drukowanie wielostronicowych dokumentów z prędkością 43 str./min.
 4. Funkcja WiFi Direct eliminuje konieczność dołączania do sieci.
 5. Możliwośc realizacji wydruku bezpiecznego.
 6. Druk na etykietach, papierze firmowym i kopertach.
 7. Wspiera rozwiązania z zakresu obiegu dokumentów i bezpieczeństwa.


Broszura PDF RICOH P 502
Szybka, łatwa w obsłudze i bezpieczna drukarka Ricoh P 502 drukuje czarno-białe dokumenty z prędkością 43 str./min. Szybki procesor bez problemu radzi sobie z przetwarzaniem złożonych zadań, a pierwszy wydruk w rozdzielczości 1200 dpi jest gotowy w niecałe 5 sekund. Wielostronicowe dokumenty są drukowane z prędkością 43 str./min. Intuicyjne rozwiązanie firmy Ricoh dodatkowo pozwala gościom drukować dokumenty za pomocą funkcji WiFi Direct bez konieczności łączenia się z siecią.
 1. Technologia LED , która zwiększa prędkość, jakość i niezawodność druku.
 2. Pierwszy wydruk w rozdzielczości 1200 dpi gotowy w 5 sekund.
 3. Drukowanie wielostronicowych dokumentów z prędkością 43 str./min.
 4. Obsługa etykiet, papieru firmowego i kopert.
 5. Zaawansowane funkce bezpieczeństwa.
 6. Wsparcie dla profesjonalnych rozwiązań dotyczących obiegu dokumentów.
 7. Toner startowy na 17 400 wydruków.


Broszura PDF RICOH P 800 / P 801
Monochromatyczne drukarki A4 Ricoh P 800 i P 801 drukują z prędkością 55 oraz 60 stron na minutę i mogą pomieścić do 2600 arkuszy. Dzięki temu łatwo spełniają nawet najbardziej rygorystyczne wymagania związane z drukowaniem dużych nakładów. Ponadto, części eksploatacyjne oraz tonery o wysokiej wydajności gwarantują bezproblemowe działanie i nie wymagają konserwacji — te urządzenia mogą pracować bardzo długo bez konieczności wymiany części eksploatacyjnych.
 1. Prędkość drukowania 55 i 60 str./min.
 2. Toner o wysokiej wydajności na 25 000 stron oraz moduł bębna o okresie eksploatacji 500 000 stron.
 3. Pojemność kaset na papier: 2600 arkuszy; 5-kasetowy system podawania papieru z funkcją automatycznego przełączania (opcja).
 4. Rozdzielczość wydruków 1200dpi.
 5. Energooszczędna drukarka spełniająca normy środowiskowe BAM.


Broszura PDF RICOH SP 3710DN
Niewielki rozmiar modelu SP 3710DN oznacza, że można go łatwo umieścić w niewielkich przestrzeniach roboczych. Pomimo niedużych rozmiarów urządzenie oferuje wiele funkcji i możliwości m.in. obsługę zabezpieczonego druku i prędkość drukowania do 32 str./min.
Dzięki tonerowi, który może wystarczyć nawet na cały rok, zajmującemu niespełna 26 sekund czasowi nagrzewania oraz prędkościom drukowania dochodzącym do 32 str./min urządzenie oferuje prędkość i wydajność nawet najmniejszym firmom i grupom roboczym. Urządzenie jest nieduże, łatwe w obsłudze, proste w zarządzaniu i niezwykle wytrzymałe — krótko mówiąc zapewnia oszczędny sposób na większą wydajność. *Średnio 500 stron/miesiąc, przy 5% pokrycia.
Nieduży rozmiar modelu SP 3710DN oznacza, że można go łatwo umieścić w niewielkich przestrzeniach roboczych. Pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenie oferuje wiele funkcji i możliwości m.in. obsługę zabezpieczonego druku i prędkość drukowania do 32 str./min.
 1. Ultra wydajny moduł drukujący na 7000 stron
 2. Wysokiej jakości wydruki czarno-białe w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi
 3. Przyjazny dla użytkownika 4-liniowy wyświetlacz LCD
 4. Pierwsze drukowanie w mniej niż 7,5 sekund
 5. Obsługa drukowania poprzez Air Print oraz Google Cloud z urządzeń mobilnych
 6. Kontroler drukarki i wielofunkcyjne modele procesów mogą przetwarzać wiele zadań równocześnie


Broszura PDF RICOH SP 230DNw / SP 230SFNw
Modele SP 230 to proste w obsłudze, ciche, kompaktowe i ekonomiczne urządzenia, które idealnie nadają się do niewielkich pomieszczeń zapewniając prostą obsługę i wysoką wydajność. Interfejs LCD oraz łączność przewodowa i bezprzewodowa umożliwiają szybkie i proste drukowanie.
Drukarka SP 230DNw drukuje z prędkością 30 str./min., jest prosta w obsłudze, posiada kasetę dużej pojemności oraz łączność bezprzewodową, dzięki czemu znacznie usprawnisz przepływ dokumentów w Twoim biurze. Możesz pracować w każdym miejscu. Dzięki kompaktowej budowie, model SP 230DNw zmieści się w dowolnym miejscu w biurze. Cicha praca sprawia, że możesz się skupić na zadaniach, które wykonasz szybko i bez przestojów. Wyposażenie drukarki w toner i bęben dużej pojemności pomogą zmniejszyć koszty, co pozytywnie wpłynie na budżet Twojej firmy.
 1. Najniższy poziom hałasu w swojej klasie - mniej niż 49B(A).
 2. Prędkość drukowania 30 str./min.
 3. SP 230DNw to drukarka, która oferuje szybkie drukowanie przy niskich kosztach.
 4. SP 230SFNw to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1.
 5. Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 dpi.


Broszura PDF RICOH SP 6430DN
SP 6430DN to niewiarygodnie małych rozmiarów drukarka A3 mono - zbliżona wielkością do drukarki A4. Atrakcyjna cena i najniższe w swojej klasie całkowite zużycie energii sprawiają, że drukarka ta jest bardzo ekonomiczna. Dzięki modułowi dupleksu i prędkości druku wynoszącemu 38 str./min. dostarcza wydruki w krótkim czasie. Drukarka obsługuje papier w formacie od A6 do A3 i o gramaturze do 220 g/m². Standardowa pojemność papieru to 600 arkuszy z możliwością powiększenia do 2100 arkuszy, dzięki czemu drukarka SP 6430DN może nieprzerwanie drukować przez długi czas. Pierwszy wydruk otrzymasz już w 6,5 sekundy.
 1. Niewielkich rozmiarów: najmniejsza drukarka w swojej klasie.
 2. Ekonomiczna: niski całkowity koszt posiadania.
 3. Szybka: pierwsza strona w zaledwie 6,5 sekundy, a prędkość drukowania to 38 str./min.
 4. Wydajna: maksymalna pojemność papieru wynosi 2100 arkuszy (do 5 kaset)
 5. Obsługa papieru o gramaturze do 220 g/m²


Broszura PDF RICOH SP 8400DN
Wysoko wydajna drukarka SP 8400DN firmy Ricoh przeznaczona jest dla zapracowanych środowisk biurowych, w których ważne jest szybkie przetwarzanie zadań. Drukuje z prędkością 60 str./min. w formacie A3, a pierwszy wydruk otrzymasz już w 2,7 sekundy. Posiada wiele opcji obróbki końcowej, tj.: zszywanie bezzszywkowe oraz wewnętrzny zespół składania. Drukarka wyposażona jest w wiele funkcji przyjaznych dla środowiska, spełnia surowe kryteria środowiskowe oraz oferuje niską ogólną wartość TEC, co sprawia, że nie będziesz już musiał martwić się o koszty.
Model SP 8400DN to pierwsza drukarka mono wyposażona w panel dotykowy na platformie Android. 10,1 calowy panal dotykowy umożliwia prostą obsługę, zapewnia łatwy dostęp do plików w chmurze, a także rozszerza funkcjonalność drukarki dzięki dostępnym aplikacjom. Drukarka posiada podajniki papieru o łącznej pojemności 1200 arkuszy z możliwością powiększenia do 4700 arkuszy oraz obsługuje nośniki o gramaturze 300 g/m2.
 1. Prędkość drukowania 60 str./min.
 2. Prosta obsługa dzięki intuicyjnemu, 10,1 calowemu panelowi dotykowemu
 3. Wydajny kontroler umożliwia wydruk nawet najbardziej złożonych zadań
 4. Kompaktowa budowa z wieloma opcjami obróbki końcowej
 5. Przyjazna dla środowiska, z najniższym TCO w swojej klasie


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.