PRODUKTY RICOH - FAKSY

RICOH

Firma RICOH posiada bogatą ofertę faksów, od niewielkich urządzeń do małego biura po najnowocześniejsze produkty wielofunkcyjne, mogące sprostać najwyższym wymaganiom. Urządzenia te wyróżniają się zwartą i ergonomiczną konstrukcją oraz łatwą obsługą. Użytkownicy mogą polegać na nowoczesnej technologii firmy Ricoh, zapewniającej wysoką jakość przesyłanego obrazu oraz dużą wydajność i niezawodność.Broszura PDF FAX1195L
FAX 1195L firmy Ricoh jest to nowoczesny faks laserowy Super G3: przystępna inwestycja dla domu i małych firm. Atrakcyjnie zaprojektowany panel operacyjny jest prosty w użyciu. Funkcje zwiększające wydajność obejmują 200 numerów szybkiego wybierania, 22 przycisków szybkiego wybierania i osiem numerów grupowych. Nadaje i odbiera z prędkością 2,5 sekund na stronę, drukuje z prędkością 20 stron na minutę, skanuje do komputera w czerni i bieli. Kompaktowy, w stylowej obudowie, zajmujący mało miejsca. Ponadto, FAX 1195L ma niewielki wpływ na środowisko, dzięki oddzielnemu bębnowi i tonerowi, niskiemu zużyciu tonera i energii oraz oszczędnemu trybowi uśpienia.
  1. Duża prędkość faksowania Super G3 - 33,6 kbps.
  2. Pamięć 500-stron nadawania/odbiernia.
  3. Automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy.
  4. 250-arkuszowa kaseta na papier.
  5. Duża ochrona, faksowanie zabezpieczone hasłem.


Broszura PDF FAX1190L
Nowy FAX1190L firmy Ricoh, jest najmniejszym urządzeniem w swojej klasie, dzięki kompaktowej budowie i ładowaniu papieru z przodu. Co więcej, urządzenie FAX1190L jest szybkie, łatwe w obsłudze i wydajne. Przyjazny system obsługi "pull-place-&-click" ułatwia szybką wymianę tonera, a czytelny intuicyjny panel operatorski i podświetlony LCD jest przyjazny dla użytownika. Bardzo prosty, idealny zarówno w domu jak i w małym biurze.
  1. Oszczędność miejsca: najmniejszy w swojej klasie.
  2. Oszczędność czasu: bezobsługowość, prosta wymiana tonera, szybkie wybieranie.
  3. Profesjonalny: wysokiej jakości obrazy i teksty poprzez typ kompresji JBIG.
  4. Szybki: Modem Super G3 dostarcza 33,6 Kb/s z wybranym typem kompresji.
  5. Wydajny: faksy mogą być wysyłane i otrzymywane w tym samym czasie.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.