PRODUKTY RICOH - URZĄDZENIA WIELKOFORMATOWE

RICOH

Jako ekspert w segmencie urządzeń wielkoformatowych Ricoh prezentuje kompletną gamę wydajnych rozwiązań.Broszura PDF RICOH MP C2201SP
Urządzenie Ricoh MP CW2201SP jest przeznaczone do wydruków CAD/ GIS oraz reklamowych. Wyróżnia się szybkością i jakością drukowania, co pozwala zwiększyć wydajność drukowania monochromatycznego oraz kolorowego. Zaawansowana technologia wodoodpornego tuszu GEL-Jet™ w połączeniu z innowacyjnymi funkcjami, takimi jak wielodotykowy panel operacyjny na platformie Android oraz system wykrywania niedrożności dysz i automatycznego ich udrażniania, zwiększają wydajność i konkurencyjność. To sprawia, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do mniej wymagających zastosowań poligraficznych* — zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
 1. Drukowanie, kopiowanie i skanowanie w kolorze
 2. Szybkie kolorowe wydruki o wysokiej jakości
 3. Kolorowe wydruki w atrakcyjnej cenie
 4. Innowacyjna technologia wodoodpornego tuszu GEL-Jet
 5. Precyzyjne, cienkie linie, bez rozmazań i odporność na działanie promieni UV
 6. Drukowanie na papierze blueback w celu wyeliminowania przebijania


Broszura PDF RICOH MP W6700SP
Drukarka monochromatyczna pracująca na małych i średnich obciążeniach. Potrzebujesz urządzenia, które drukuje szybko? W wysokiej rozdzielczości? Na którym można zawsze polegać? Zatem to nowe cyfrowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne jest stworzone specjalnie dla Ciebie. Za pomocą jednego urządzenia można drukować, kopiować i skanować w kolorze. Można również archiwizować dokumenty w celu ich zabezpieczenia, przechowywania i łatwego odzyskania.
 1. Duża wydajność - Monochromatyczne drukowanie z prędkością 6,7 str./min. (A1 poziomo).
 2. Kolorowy skaner - Kompleksowe rozwiązanie skanowania.
 3. Łatwiejsza obsługa - Dzięki nowemu, kolorowemu panelowi VGA LCD z łatwością możesz konfigurować obieg dokumentów i ustawiać skróty wymagające wybrania jednej opcji..
 4. Niewielkie rozmiary - Kompaktowa budowa i łatwa obsługa.


Broszura PDF Aficio™MP W7100SP / MP W8140SP
Urządzenia MP W7100SP / MP W8140SP firmy Ricoh zaprojektowano specjalnie dla potrzeb CAD i PFP, aby zwiększyć prędkość wysokiej jakości wydruków i zmniejszyć koszty. Ich kompaktowa budowa łączy w sobie niezawodność, trwałość i prostotę obsługi, które są bardzo istotne w dzisiejszych miejscach pracy. Posiadają wszystko to, co pomoże Twojej firmie rozwijać się i zwiększyć zyski.
 1. Nowe i jeszcze lepsze drukowanie w szerokim formacie.
 2. Duża prędkość druku monochromatycznego 14 arkuszy/minutę (MP W8140SP), 10 arkuszy/minutę (MP W7100SP).
 3. Skanowanie w kolorze.
 4. Nowe gniazdo USB/SD.
 5. Oszczędność miejsca.


Broszura PDF Plotery Lateksowe RICOH Pro L4130 / Pro L4160
Najnowsza seria Ricoh Pro L4100 to perfekcyjne rozwiązanie pozwalające na poszerzenie oferty o produkcję wszystkich materiałów związanych z reklamą wizualną. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, plotery te oferują możliwość drukowania na bardzo szerokiej gamie mediów, z gwarancją najwyższej jakości wydruków do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Poprzez zastosowanie głowic nowej generacji Ricoh GEN5 w serii Pro L4100, głowice wykorzystują opatentowaną technologię „multidrop jetting”, która pozwala na druk kroplami o objętości zaledwie czterech pikolitrów, co sprawia, że płynność gradacji kolorów jest wręcz zdumiewająca i to bez konieczności stosowania dodatkowych kolorów. Ponadto, dzięki dodatkowym atramentom w kolorze pomarańczowym i zielonym, obrazy są jaśniejsze, a gamut barwny osiągnął poziom do 93% całej kolorystyki Pantone®.
 1. Głowice Ricoh GEN5 wykorzystują druk kroplami o objętości zaledwie czterech pikolitrów.
 2. Gamut barwny osiągnął poziom do 93% całej kolorystyki Pantone®.
 3. Ekologiczne, wytrzymałe atramenty lateksowe, które są odpowiednie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
 4. Kartridże z atramentem można wykorzystywać wielokrotnie.
 5. Maksymalna prędkość druku wynosi 18 m2/h.
 6. Szybkie schnięcie.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.