PRODUKTY RICOH - URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE KOLOR

RICOH

Rodzina urządzeń wielofunkcyjnych kolor firmy Ricoh, zaprojektowanych w oparciu o produkty Aficio, zapewnia szeroki asortyment wolnostojących i sieciowych rozwiązań drukowania i przetwarzania dokumentów.
Broszura PDF
RICOH MP C2011SP
Obecnie biznes może wydawać się trochę skomplikowany oraz pełen wyzwań, ale model MP C2011SP to niezwykle wydajne urządzenie ułatwiające codzienną pracę, dostarczając przy tym szerokie możliwości pracy z dokumentem. Zapewnia najwyższą wydajność w swojej klasie, szeroki zakres funkcji, komunikację z urządzeniami mobilnymi, a także dużą oszczędność przestrzeni, na której się znajduje. Prędkość 20 stron na minutę w trybie monochromatycznym oraz kolorowym. Ricoh MP C2011SP jest najlepszym wyborem, aby dostęp do funkcji i dokumentów był uzyskiwany w bardzo krótkim czasie. To niezwykłe urządzenie gwarantuje najwyższej jakości wydruki formatu A3, a także dużą pojemność wejściową na papier. Niskie zużycie energii tego modelu oznacza, że MP C2011SP jest niezwykle oszczędne, a także bardzo przyjazne środowisku, dodatkowo, w bardzo atrakcyjnym przedziale cenowym.
 1. Przepływ dokumentów: skanowanie do wielu lokalizacji jednocześnie.
 2. Pojemność wejściowa: aż do 2300 arkuszy w różnych zasobnikach.
 3. Niskie koszty urzymania: wbudowany dupleks drukarki oraz niski zużycie energii.
 4. Komunikacja mobilna: umożliwia drukowanie oraz skanowanie za pomocą aplikacji Smart Device Print & Scan.
 5. Elektroniczne sortowanie kopii.


Broszura PDF RICOH MP C2004(A)SP / MP C2504(A)SP
Seria urządzeń MP C2004(A)SP i MP C2504(A)SP to wydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3, zapewniające rozszerzone funkcje zarządzania i kontroli drukowania, kopiowania oraz skanowania. Wyposażone są w nowy Inteligentny Panel Operacyjny SOP o przekątnej ekranu 10,1 cala, gwarantujący intuicyjność obsługi, a także umożliwiający personalizację interfejsu pod potrzeby konkretnej firmy, działu, czy nawet każdego użytkownika. Interfejs oparty na systemie Android, możliwość obsługi z poziomu urządzeń mobilnych, skalowalność oraz precyzja działania pozwalają przenieść proces pracy z dokumentem papierowym i cyfrowym na niedostępny do tej pory poziom.
 1. Nowy jednoprzebiegowy podajnik oryginałów oraz prędkości 20 i 25 str./min. zapewniające oszczędność czasu.
 2. Inteligentny Panel Operacyjny cechujący się dotykowym ekranem 10,1 cala, pomagający zwiększyć produktywność i usprawnić przepływ pracy dzięki intuicyjnemu interfejsowi.
 3. Czujnik obecności rozpoczynający proces nagrzewania w momencie wykrycia użytkownika.
 4. Nowy zwiększający wydajność procesor Intel.
 5. Więcej opcji wykańczania zmniejszających potrzebę korzystania z outsorsingu i zwiększających ochronę drukowanych dokumentów.
 6. Prędkość wykonania pierwszej kopii pełnokolorowej: 7,6 sekund.
 7. Czas nagrzewania: 25 sekund.


Broszura PDF RICOH SP C250SF / SP C252SF
SP C250SF to urządzenie niewielkich rozmiarów, z funkcjami: kopiowania, skanowania i faksowania, a także wysoką prędkością (22 str./min.). Dodatkowo posiada automatyczny druk dwustronny, sieć przewodową oraz WiFi w standardzie, jak również możliwość drukowania z tabletów i smartfonów przy pomocy aplikacji Ricoh Smart Print & Scan. Ricoh SP C250SF to wyjątkowa wydajność i jakość w przystępnej cenie.
 1. Wydruk pierwszej strony następuję w 14 sekund.
 2. Połączenie sieci przewodowej i bezprzewodowej w standardzie.
 3. Cykl duty wynoszący 65 000 stron obniża całkowity koszt posiadania (TCO).
 4. Dodatkowo, wbudowany dupleks zmiejsza koszty operacyjne.
 5. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacją Ricoh Smart Print & Scan, dzięki czemu można na nim drukować ze smartfona i tableta.


Broszura PDF RICOH MP C3004(A)SP / MP C3504(A)SP
9 nowych modeli, które stanowią część naszej flagowej oferty kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką niezawodnością, jakością i wydajnością. Niezależnie od tego, który wybierzesz, urządzenie doskonale sprawdzi się w Twoim wymagającym, wielozadaniowym środowisku pracy. Nowe modele są wyposażone w panel dotykowy na platformie Android i zaprojektowanie w taki sposób, aby przyczyniać się do wzrostu wydajności dzięki swoim rozbudowanym funkcjom, obejmującym m.in. kilka rodzajów finisherów, funkcję drukowania banerów oraz nowy procesor Intel.
 1. Intuicyjny, dotykowy panel z przesuwnymi ikonami.
 2. Nowy zwiększający wydajność procesor Intel.
 3. Czujnik obecności.
 4. Szeroki wachlarz opcji obróbki końcowej.
 5. Profesjonalny druk z możliwością obsługi arkuszy banerowych.
 6. Podajnik ARDF lub SPDF dla każdej prędkości.


Broszura PDF RICOH Aficio™ MP C305SPF
Urządzenia MFP A4 MP C305SPF oferują funkcje drukowania, skanowania i kopiowania w kolorze, które pozwalają na zapewnienie Ci komfortu pracy. Dzięki zastosowaniu uchylnego 4,3-calowego panela dotykowego, operacje są bardzo proste. Platforma nowej generacji firmy Ricoh, w tym nowego kontrolera GWNX, daje takie same możliwości jak te, w nowo wprowadzonych urządzeniach formatu A3. Konstrukcja sześcianu optymalizuje przestrzeń dzięki czemu urządzenia MP C305SPF zajmują mniej miejsca niż porównywalne urządzenia wielofunkcyjne.
 1. Prędkość wydruku 30 str./min.
 2. Rozdzielczość wydruku 1200dpi.
 3. Wejście na USB/SD w standardzie.
 4. Drukarka PCL, PS3 i bezpośredni wydruk PDF.
 5. Duży, kolorowy odchylany panel dotykowy.
 6. Drukowanie dwustronne.
 7. Najniższe TEC spośród konkurencyjnych urządzeń w tej klasie.
 8. Ustawianie limitów.
 9. ARDF na 50 arkuszy.
 10. Funkcja faksu.


Broszura PDF RICOH MP C306ZSP / MP C306ZSPF / MP C406ZSPF
Modele MP C306ZSP, 306ZSPF oraz 406ZSPF to szybkie i wydajne, kolorowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A4, w kompaktowej i nowoczesnej obudowie. Dedykowane są do małych i średnich grup roboczych, które nastawione są na zwiększenie przepływu pracy z dokumentem i wyeliminowanie ograniczeń funkcjonalności drukarek lokalnych o niskiej funkcjonalności. Urządzenia te posiadają zaawansowany kontroler nowej generacji GWNX oparty na platformie Android, wbudowany dysk twardy o pojemności 320GB, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz Javę. Dzięki temu zapewniają zaawansowane funkcje drukowania, skanowania i kopiowania, a ponadto rozszerzone funkcje komunikacji, zarządzania, kontroli oraz bezpieczeństwo dokumentu. Za intuicyjną obsługę odpowiada 10,1-calowy dotykowy panel operacyjny z możliwością personalizacji i dodawania widżetów, wyposażony w interfejs USB/SD. Dodatkowo, komunikacja może zostać rozszerzona o funkcję faksu (standard w wersji ZSPF/opcja w wersji ZSP). Łatwą obsługę umożliwia również sterownik druku, który można dopasować do potrzeb użytkownika. Produktywność zwiększona jest o wydajny, automatyczny podajnik oryginałów z funkcją skanowania sieciowego w kolorze. Energooszczędne tryby, wbudowany dupleks oraz krótki czas wydruku pierwszej strony, to niewątpliwe oszczędności oraz przyjazny wpływ na środowisko.
 1. Prędkość wydruku 30/40 str./min.
 2. Rozdzielczość wydruku 1200dpi.
 3. Wejście na USB/SD w standardzie.
 4. Drukarka PCL, PS3 i bezpośredni wydruk PDF.
 5. 10,1 calowy kolorowy odchylany panel dotykowy.
 6. Wbudowany moduł druku dwustronnego.
 7. Automatyczny dwustronny podajnik: MP C306ZSP - opcja; MP C306ZSPF, MP C406ZSPF - standard.
 8. Skanowanie skompresowane, archiwizacyjne oraz z cyfrowym podpisem.
 9. Separacja skanowanych stron książek i broszur (split scan).
 10. Kontroler GWNX/Android, opcja przeglądarki internetowej.
 11. Wysokie standardy bezpieczeństwa (szyfrowanie w AES256bit/SHA-2).
 12. Wydruk z zatrzymaniem, wydruk zabezpieczony oraz serwer dokumentów.
 13. ARDF na 50 arkuszy.
 14. Funkcja faksu.


Broszura PDF RICOH MP C307SP / MP C307SPF / MP C407SPF
Urządzenia wielofunkcyjne MP C307SP oraz MP C307SPF to nowe modele wprowadzone do portfolio Ricoh, mające na celu zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oparte na mechanizmach kopiarki, wyposażone w inteligentny panel operacyjny, wydajny proces Intel oraz jednoprzebiegowy podajnik SPDF, stanowią doskonałe uzupełnienie oferty high-endowych urządzeń wielofunkcyjnych.
 1. Prędkość wydruku 30/40 str./min.
 2. Superszybki procesor Intel gwarantujący sprawne działanie urządzenia.
 3. Intuicyjny w użyciu inteligentny panel operacyjny o przekątnej 10,1 cala.
 4. Niski całkowity koszt posiadania TCO pozwalający obniżyć koszty.
 5. Jednoprzebiegowy podajnik oryginałów (SPDF) upraszczający proces skanowania.
 6. Możliwość obsługi za pomocą urządzeń mobilnych dzięki AirPrint, Mopria i Ricoh Smart Device Connector.
 7. Czas nagrzewania: poniżej 19 sekund.
 8. Prędkość skanowania: 80 obrazów/min. (A4, kolor i mono, 300 dpi).


Broszura PDF RICOH MP C401SP / MP C401SRSP / MP C401ZSP / MP C401ZSRSP
MP C401SRSP to niezwykle wydajne urządzenie wielofunkcyjne kolorowe formatu A4, zapewniające rozszerzone funkcje zarządzania i kontroli drukowania, kopiowania oraz skanowania, dzięki wbudowanemu kontrolerowi GWNX w konfiguracji z dyskiem twardym. Dedykowane do grup roboczych wymagających wydajnego urządzenia z możliwością zastosowania funkcji rozszerzonych oraz wysokiej jakości wydruku. Wykorzystanie zaawansowanych funkcji ułatwia czytelny panel dotykowy o przekątnej 9 cali z czytnikiem USB/SD. Obsługę ułatwia również sterownik druku z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Mechanizm druku zapewnia prędkość 40 stron na minutę, zarówno w trybie simpleks, jak i dupleks. Produktywność zwiększa również wbudowany finiszer z funkcją zszywania. Krótki czas nagrzewania oraz wydruku pierwszej strony, niski pobór energii oraz standardowy moduł dupleksu, powodują że model ten jest niezwykle oszczędny w użytkowaniu oraz przyjazny dla środowiska. Model ten jest niezwykle przyjazny dla otoczenia, ponieważ został wyposaży w tryb Silent Mode, obniżający emisję hałasu podczas pracy. Nad płynną komunikacją czuwa karta Gigabit Ethernet. Urządzenie posiada również możliwość generowania przeszukiwanych plików PDF.
 1. wysoka jakość druku zarządzana profilami.
 2. skanowanie skompresowane, archiwizacyjne oraz z cyfrowym podpisem.
 3. separacja skanowanych stron książek i broszur.
 4. kopiowanie dokumentów tożsamości na 1 stronie arkusza.
 5. wydruk z zatrzymaniem, wydruk zabezpieczony oraz serwer dokumentów.
 6. promowanie zadań, programator czasowy wydruków, odbioru faksów oraz wyłączenia.
 7. opcja modułu faksu, funkcji faksu zdalnego oraz obsługi dodatkowych linii.
 8. możliwość przeglądania stron internetowych.
 9. możliwość komunikacji bezprzewodowej.
 10. tryb Silent Mode.
 11. limity drukowania i kopiowania dla użytkowników oraz grup.
 12. zarządzanie skanowaniem sieciowym bez dodatkowego serwera.
 13. wysokie standardy bezpieczeństwa (szyfrowanie w AES256bit/ SHA-2).
 14. kompatybilność z urządzeniami mobilnymi i oprogramowaniem dodatkowym.


Broszura PDF RICOH RICOH MP C4504(A)SP / MP C5504(A)SP / MP C6004SP
9 nowych modeli, które stanowią część naszej flagowej oferty kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką niezawodnością, jakością i wydajnością. Niezależnie od tego, który wybierzesz, urządzenie doskonale sprawdzi się w Twoim wymagającym, wielozadaniowym środowisku pracy. Nowe modele są wyposażone w panel dotykowy na platformie Android i zaprojektowanie w taki sposób, aby przyczyniać się do wzrostu wydajności dzięki swoim rozbudowanym funkcjom, obejmującym m.in. kilka rodzajów finisherów, funkcję drukowania banerów oraz nowy procesor Intel.
 1. Intuicyjny, dotykowy panel z przesuwnymi ikonami.
 2. Nowy zwiększający wydajność procesor Intel.
 3. Czujnik obecności.
 4. Szeroki wachlarz opcji obróbki końcowej.
 5. Profesjonalny druk z możliwością obsługi arkuszy banerowych.
 6. Podajnik ARDF lub SPDF dla każdej prędkości.


Broszura PDF RICOH MP C6502SP / MP C8002SP
Potrzebujesz innowacyjnej technologii, która pomoże Twojej firmie zaistnieć na rynku? Jest to możliwe urządzeniami MP C6502SP/MP C8002SP firmy Ricoh, które oferują wszystkie potrzebne funkcjonalności. Dzięki wysokiej prędkości druku, szybkiemu skanerowi oraz krótkiemu czasowi nagrzewania możesz przyspieszyć przepływ dokumentów. Wraz z zaawansowanymi możliwościami obsługi nośników i łatwością użytkowania dla każdego, prowadzą Cię od początku do końca zadania.
 1. Szybki wydruk.
 2. Wyjątkowo wysoka jakość obrazu.
 3. Szeroka gama obsługiwanego papieru.
 4. Łatwość obsługi.
 5. Zmaksymalizowana wydajność.


 

Szczegółowe informacje na temat oferowanych urządzeń


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.