ROZWIĄZANIA

Z myślą o zwiększeniu wydajności firmy, usprawnieniu systemu organizacji pracy, kontroli kosztów, mobilności i bezpieczeństwa, opracowaliśmy innowacyjne oprogramowanie, które może pomóc w udoskonaleniu środowiska dokumentów przez cały okres korzystania z nich. Poprzez inteligentne skanowanie papieru, dystrybucję i kontrolowane drukowanie, wydajną kontrolę urządzenia i jego użycia firma Ricoh może jeszcze bardziej usprawnić zarządzanie urządzeniami, papierem i dokumentami.Dystrybucja dokumentów Zarządzanie generowaniem dokumentów i bezpieczeństwo Zarządzanie urządzeniami
Skanuj, wypakuj kluczowe dane i kieruj dokumenty w bezpieczny sposób i w poprawnym formacie bezpośrednio do miejsca ich przeznaczenia. Uzyskaj kontrolę nad środowiskami drukarek, popraw mobilność, zredukuj całkowity koszt posiadania i zwiększ bezpieczeństwo dokumentów. Zaoszczędź czas i zredukuj koszty dzięki udoskonalonej, zintegrowanej kontroli wielofunkcyjnych (MFP) oraz pozostałych drukarek.
Ricoh Ricoh Ricoh
Druk produkcyjny Przechowywanie i zarządzanie dokumentami Rozwiązania z zakresu organizacji
pracy biura
Firmy zajmujące się profesjonalnym drukiem w całej Europie korzystają z obszernej skali działalności Ricoh, ogromnego wsparcia technicznego oraz doskonałego poziomu usług, aby z zaufaniem i pewnością rozwijać swój biznes. Utrwalaj, łącz, konwertuj i organizuj dokumenty w łatwy sposób. Łatwe skanowanie, łączenie, konwersja i udostępnianie wszystkich rodzajów dokumentów. Od dokumentu, przez zarządzania treścią aż do zdalnego monitorowania. W Ricoh wykorzystujemy zintegrowane narządzenia, które umożliwą Twojej firmie płynne i bezproblemowe działanie.
Ricoh Ricoh Ricoh

Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.