ROZWIĄZANIA

Z myślą o zwiększeniu wydajności firmy, usprawnieniu systemu organizacji pracy, kontroli kosztów, mobilności i bezpieczeństwa, opracowaliśmy innowacyjne oprogramowanie, które może pomóc w udoskonaleniu środowiska dokumentów przez cały okres korzystania z nich. Poprzez inteligentne skanowanie papieru, dystrybucję i kontrolowane drukowanie, wydajną kontrolę urządzenia i jego użycia firma Ricoh może jeszcze bardziej usprawnić zarządzanie urządzeniami, papierem i dokumentami.Przepływ dokumentów Druk i udostępnianie na urządzeniach mobilnych Zarządzanie urządzeniami
Innowacyjne oprogramowanie pozwalające na efektywne zarządzanie dokumentami oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa danych. Oferujemy rozwiązania optymalizujące procesy i zmniejszające wykorzystanie papieru. Nasze oprogramowanie pomaga w pełnym wykorzystaniu potencjału urządzeń do druku, umożliwiając cyfryzację, indeksację i archiwizację dokumentów oraz łatwiejsze udostępnianie plików pomiędzy użytkownikami. Nasze oprogramowanie umożliwia bezpieczny wydruk oraz udostępnianie dokumentów na urządzeniach mobilnych. Narzędzia programowe Ricoh pozwalają pracownikom przesyłanie zadań drukowania z wybranego urządzenia — laptopa, smartfonu lub tabletu, dostęp do informacji zabezpieczonych hasłem, a także bezpieczne zwalnianie drukowanych dokumentów. Oprogramowanie do zarządzania urządzeniami firmy Ricoh oferuje narzędzia do centralnego zarządzania sprzętem do druku i generowania raportów. Nasze rozwiązania pomagają w usprawnianiu procesów i zmniejszaniu obciążeń administracyjnych, ułatwiając skuteczne wdrażanie sterowników w dużej flocie urządzeń lub monitorowanie wykorzystania sprzętu i generowanie raportów na ten temat.
Ricoh Ricoh Ricoh
Ograniczenie kosztów Bezpieczne drukowanie Programy do druku produkcyjnego
Zoptymalizuj działanie infrastruktury do druku i zmniejsz koszty papieru oraz materiałów eksploatacyjnych. Oprogramowanie firmy Ricoh umożliwia zredukowanie kosztów i optymalizację wydajności urządzeń drukujących, monitorując zużycie energii, papieru i materiałów eksploatacyjnych, a także poprzez stosowanie najefektywniejszych ustawień drukowania. Narzędzia chroniące dostęp do infrastruktury i dokumentów elektronicznych umożliwiające kontrolę nad bezpieczeństwem informacji. Praca mobilna i zdalna stwarza nowe wyzwania dla bezpieczeństwa informacji. Rozwiązania firmy Ricoh do bezpiecznego drukowania zapewniają dostęp do infrastruktury druku tylko zaufanym pracownikom i gościom, a jednocześnie gwarantują tym użytkownikom maksymalną wygodę. Kompleksowe rozwiązania zaspokajające różnorodne wymagania w zakresie druku produkcyjnego: od personalizacji po monitorowanie przepływu dokumentów. Oprogramowanie do druku produkcyjnego firmy Ricoh zapewnia kompleksowe rozwiązania do drukowania i komunikacji wielokanałowej. Nasze oprogramowanie udostępnia narzędzia do identyfikowania nowych możliwości, podnoszenia wydajności i zwiększania wartości dzięki automatyzacji przepływów dokumentów.
Ricoh Ricoh Ricoh

Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.