OFERTA SERWISOWA - USŁUGI I ROZWIĄZANIA

Zwiększ produktywność swojej działalności biznesowej dzięki pakietom wsparcia. Nasze pakiety są kompleksowe i dostosowane indywidualnie do danej firmy. W ich skład wchodzą usługi serwisowe, szczegółowy audyt urządzeń peryferyjnych, a także monitoring i zarządzanie urządzeniami przeprowadzane przez naszych ekspertów. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego i wszystkie kwestie związane z kopiarką, drukarką, oprogramowaniem czy sprzętem zostaną szybko rozwiązane. Ponadto jesteśmy w stanie zidentyfikować problem, zanim jeszcze się pojawi, unikając tym samym zakłóceń w codziennych działaniach firmy. Takie kompleksowe rozwiązania pozwalają na pełną elastyczność, a dodatkową ofertą są usługi serwisowania sprzętu.

Serwis

Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny firmy RICOH.

Nasze atuty:

  1. Specjalistyczna wiedza.
  2. Wieloletnia praktyka.
  3. Trafna diagnostyka.
  4. Dostępność oryginalnych części zamiennych.
  5. Wysoka jakość wykonanej usługi
  6. Krótki czas oczekiwania
  7. Gwarancja i zadowolenie Klienta

Serwis firmy ROTAR spełnia wszystkie powyższe kryteria co powoduje, że z naszej oferty serwisowej stale korzystają firmy z całego regionu centralnej Polski. Są to zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, firmy usługowe, uczelnie wyższe, szkoły, urzędy administracji państwowej jak i i użytkownicy prywatni. Od początku swego istnienia firma ROTAR za dewizę przyjęła 100% zadowolenia Klienta ze świadczonych przez siebie usług.

ROTAR

Dysponujemy oryginalnymi częściami i materiałami eksploatacyjnymi, w które zaopatrujemy się bezpośrednio u dystrybutorów producentów, takich jak: RICOH, Utax, Samsung, Sharp, Panasonic, Oki, Hewlett-Packard, czy Canon.

Nasze innowacyjne technologie i wyszkoleni specjaliści dostarczają dokładnie taki zestaw zaawansowanych narzędzi wsparcia i systemów konserwacji, jaki pomoże zachować nieprzerwane działanie firmy i zyskowność. Nasza obsługa serwisowa zapewniają utrzymanie urządzeń w najlepszym stanie technicznym, sprawne usuwanie usterek oraz aktualizację oprogramowania. ROTAR dba o terminowe wykonywanie wszystkich niezbędnych usług.

Umowy serwisowe Zgłoszenie serwisowe Zapytanie handlowe
Proponujemy Państwu zawarcie umowy serwisowej, w ramach której zobowiązujemy się do całorocznej, kompleksowej obsługi serwisowej urządzeń. Aby wezwać serwis lub uzyskać wsparcie techniczne prosimy o kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza kontaktowego z działem technicznym. Jeżeli chcą Państwo otrzymać aktualną ofertę na nasze usługi serwisowe prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego z działem handlowym.
Ricoh Ricoh Ricoh 
Serwis


Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.