PRODUKTY RICOH - TABLICE INTERAKTYWNE

RICOH

Tablice interaktywne oferują wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Full HD, wysokiej jakości gładkie pismo a także umożliwiają łatwe, zdalne współdzielenie obrazu na odległość. Mogą być wykorzystane w różnych sytuacjach m. in. spotkania zarządu firmy, praca w grupach roboczych - wszystko to, aby zaoszczędzić czas i pieniądze i zwiększyć wydajność pracy.

Ricoh D5500

Firma Ricoh wprowadza na rynek rewolucyjny produkt skierowany dla biznesu, którym jest tablica interaktywna. Tablica interaktywna Ricoh oferuje wyświetlacz o bardzo dobrej rozdzielczości Full HD (1980 x 1080), wysokiej jakości gładkie pismo oraz umożliwia łatwe i zdalne udostępnianie plików w wybranym formacie jak również zapisywanie i wysyłanie edytowanych materiałów na ekranie na wybrany adres e-mail. Ten niezwykły produkt sprawi, że spotkania biznesowe i zarządu, telekonferencje, wspólne prezentacje i szkolenia pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze , a zarazem zapewnią bezpieczeństwo przesyłanych plików na bardzo wysokim poziomie.

  Idealna do wielu zastosowań:
 1. Projekty: wysoka jakość, natychmiastowy przegląd, błyskawiczne zatwierdzenie, zapisywanie i rozpowszechnianie.
 2. Drukowanie: obniżenie kosztów druku poprzez dzielenie się i bezpośrednie opisywanie poprawek na współdzielonym pliku.
 3. Posiedzenia Zarządu: napisanie, zatwierdzenie, udostępnienie i rozpowszechnienie sprawozdania, notatki i raporty, jeszcze przed zakończeniem spotkania.
 4. Sale szkolne: wyświetlanie podręczników, włączanie notatek nauczyciela, możliwość dodawania adnotacji przez studentów.


Broszura PDF RICOH D5510
Kiedy potrzebujesz rozwijać, pokazywać innym i zapisywać swoje pomysły, tablica interaktywna D5510 jest doskonałym do tego celu rozwiązaniem, ponieważ zapewnia dużo większe możliwości. Przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej D5510 możesz pisać czy też rysować w 20 różnych kolorach i pokazywać zawartość tablicy nie tylko w tej samej tablicy, ale jednocześnie na innych 8 tablicach D5510,które są podłączone do tej samej wewnętrznej sieci komputerowej LAN. Dodatkowo 20 innych zdalnych użytkowników może za pomocą przeglądarki internetowej zobaczyć informacje wyświetlane na tablicy D5510.
Tablica interaktywna D5510 jest gotowa do pracy zaraz po jej uruchomieniu - nie wymaga ponownej kalibracji. Wbudowane oprogramowanie OCR powala na konwersję pisma odręcznego również w języku polskim.
Aby wyświetlić dane z komputera, iPad`a, tabletu lub smartfona* na tablicy, można wykorzystać port VGA, Display Port lub HDMI. Wyświetlone dane można zapisać na pamięci USB, w katalogu sieciowym, wbudowanym w tablicy dysku twardym za hasłem lub wszystko usunąć. Do tablicy możemy podłączyć zewnętrzne głośniki i wykorzystać je podczas odtwarzania dźwięku z pliku wideo transmitowanego z komputera z wykorzystaniem złącza HDMI.
  Główne funkcje/zalety tablicy:
 1. Tablica interaktywna to 55-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości full HD 1080p
 2. Ekran dotykowy pozwala na wygodne pisanie, rysowanie, edytowanie, usuwanie, przenoszenie, zmianę rozmiaru i zapisywanie plików.
 3. Bezpośrednie otwieranie plików w formacie pdf, jpg, ppt, z pamięci USB, wbudowanego w tablicy interaktywnej dysku twardego lub z udostępnionego katalogu sieciowego
 4. Po zakończonym spotkaniu dane mogą zostać wydrukowane lub zapisane w formacie pdf na pamięci USB, wbudowanym w tablicy interaktywnej dysku twardym lub na udostępnionym katalogu sieciowym
 5. Oferowany stojak do tablicy D5510 pozwala na łatwe przemieszczanie tablicy
* Może być wymagana dodatkowa przejściówka


Broszura PDF RICOH D6500
Szybkie i efektywne opracowanie koncepcji rozwoju i komunikacji jest kluczowe w sektorze biznesowym i edukacyjnym. W nowoczesnym biurze współpraca z wykorzystaniem najnowszych metod pracy jest niezbędna. Tablica interaktywna D6500 firmy Ricoh usprawnia, ułatwia szkolenia i współpracę co umożliwia zaangażowanie i organizację grupy użytkowników. Mając możliwość wyboru modelu z kontrolerem lub bez, każde rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.
  Główne funkcje/zalety tablicy:
 1. Wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD 1080p, z podświetleniem LED zapewnia doskonałą ostrość widzenia.
 2. Kontroler Ricoh umożliwia zdalną komunikację i podłączenie do tablicy D6500 20 komputerów lub 10 tabletów.
 3. Intuicyjna obsługa z kontrolerem Ricoh zapewnia proste zarządzanie z wykorzystaniem przyjaznej ikonografiki.
 4. Proste wyświetlenie informacji za pomocą pisma odręcznego lub elektronicznego pisaka z kontrolerem Ricoh.
 5. Dodatkowe opcje wyboru systemu operacyjnego umożliwiają korzystanie z interaktywnego oprogramowania i aplikacji.


Broszura PDF RICOH D8400
Skuteczna droga do sukcesu w produkcji, edukacji i handlu. Nowa interaktywna tablica multimedialna D8400 od Ricoh ułatwia szkolenia i pracę zespołową dzięki prostej, intuicyjnej i szybkiej obsłudze oraz wielu innowacyjnym zaletom. Dzięki 84" ekranowi LCD o rozdzielczości Full HD 4k oraz interaktywnemu sterowaniu, którego można używać w tym samym czasie z wielu miejsc, model D8400 oferuje nowoczesną możliwość kreowania bardziej zrozumiałego przekazu.
D8400 jest gotowy do pracy zaraz po dotknięciu przycisku, a jego najwyższej klasy wyrazisty obraz uzupełnia wszechstronność i wydajność. Dokumenty można zapisać jako przeszukiwalne PDF-y, a funkcja OCR umożliwia konwersję pisma odręcznego na tekst; na ekranie może jednocześnie pisać i rysować kilka osób; grafikę można edytować, przesuwać i zmieniać jej rozmiar na ekranie; można także przeprowadzić wideokonferencję. Ta efektywna i pozwalająca skupić się w prezentacji nawet w dużych pomieszczeniach, bardzo wydajna nowa tablica multimedialna niesie ze sobą wiele korzyści przydatnych w nowoczesnych miejscach pracy.
  Główne funkcje/zalety tablicy:
 1. Niezwykle wyrazisty obraz: rozdzielczość maks. 4k HD.
 2. Duży obraz o rozmiarze 84"" doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach.
 3. Unikalny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika.
 4. Współpraca dzięki funkcji łączności z innymi urządzeniami wielofunkcyjnymi.
 5. Sprawne, bezproblemowe połączenie do innych urządzeń mobilnych.

Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.