WIADOMOŚCI


Ricoh Europe przejęła firmę ATA-INT.LTD


Ricoh Europe Holdings PLC poinformowała o przejęciu ATA-INT.LTD Sp. z o.o. w Polsce. Obie firmy współpracują od 1992 roku, kiedy to ATA-INT.LTD rozpoczęła dystrybucję produktów marki Gestetner należącej do Grupy Ricoh. Połączenie z Grupą Ricoh przyniesie korzyści klientom firmy ATA-INT.LTD, dzięki ich większemu i ściślejszemu dostępowi do sieci sprzedaży i serwisu Ricoh, która obejmuje 150 przedsiębiorstw na całym świecie. ATA-INT. LTD zapewni natomiast Grupie Ricoh lepsze zrozumienie specyfiki lokalnego rynku, co wpłynie na dalsze poszerzenie i wzmocnienie obecności firmy Ricoh w tym regionie.

ATA-INT.LTD jako spółka całkowicie zależna od Grupy Ricoh, będzie blisko współpracować z Ricoh Europe i wspierać wizję Grupy - lidera XXI wieku. W celu wniesienia dodatkowej wartości oraz pomocy klientom w realizacji ich pomysłów, ATA-INT.LTD będzie kierować się polityką i podejściem firmy Ricoh do spraw klientów i rynku. Bieżąca działalność spółki jako dystrybutora produktów marki Gestetner, jak również obsługa dotychczasowych klientów pozostaną bez zmian.

W najbliższym okresie nastąpi połączenie ATA-INT.LTD Sp z o.o. z Ricoh Polska Sp z o.o. w jeden organizm biznesowy. Celem tego połączenia jest wzmocnienie pozycji Ricoh w Polsce i dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań dokumentowych bazując na silnej pozycji rynkowej Ricoh Polska oraz doświadczeniu ATA-INT.LTD, również w zakresie produkowanego przez tę spółkę oprogramowania. Połączenie obu firm wzmocni naszą pozycję rynkową i zapewni naszym klientom możliwie najlepsze rozwiązania dokumentowe, jak również najwyższy poziom obsługi i sprostanie wyzwaniom, jakie niesie XXI wiek.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.