WIADOMOŚCI


Ricoh trzykrotnie nagrodzony w letniej edycji BLI A3 Colour „Picks”


RICOH MP3502Buyers Laboratory LLC (BLI), wiodące, niezależne laboratorium badawcze, przeprowadzające testy urządzeń biurowych, ogłosiło zwycięzców tegorocznej letniej edycji nagród BLI „Picks”. Aż trzy nagrody przypadły kolorowym urządzeniom wielofunkcyjnym A3 Ricoh - Aficio MP C3502AD/MP C4502/MP C5502. Nagrody „Picks” są przyznawane sprzętowi i oprogramowaniu, które wypadają najlepiej w pełnozakresowych badaniach przeprowadzanych przez BLI, które testuje urządzenia pod względem najważniejszych cech i współczynników wydajności, istotnych z punktu widzenia klienta.

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Ricoh Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 to idealne rozwiązanie dla firm, które wykonują duże ilości wydruków miesięcznie (20 000 i więcej), wymagają ponadprzeciętnej prędkości i którym zależy na zaawansowanej obróbce końcowej dokumentów.

Imponująca produktywność, wyjątkowa niezawodność i łatwość obsługi sprawiły, że nowa gama urządzeń kolorowych Ricoh Aficio do druku w formacie A3 wyprzedziła konkurencję i została odznaczona w letniej edycji nagród BLI „Picks”, w każdej z kategorii – od 31 str./min. do 60 str./min. Podczas intensywnych i szczegółowych testów laboratoryjnych, nowa linia urządzeń Ricoh wykazała się wysoką niezawodnością – wystąpiło tylko jedno zacięcie na 350 000 wydruków.

„Jesteśmy pod wrażeniem doskonałej jakości obrazu, ale także łatwości obsługi, przyjaznego dla użytkownika wyglądu panela, który może być personalizowany według własnych preferencji” - mówi David Sweetnam, przewodniczący European Research i Lab Services w BLI.

„Nowy uchylny panel w urządzeniach Ricoh to znacznie więcej niż drobna kosmetyczna zmiana”– mówi Sweetnam. Interfejs operatora pozwala na dostosowanie ekranu do indywidualnych preferencji. Można dodać aż do 72 skrótów, co umożliwia dostęp do dokumentów elektronicznych i papierowych za pomocą jednego kliknięcia. Ricoh wprowadził również nową platformę usługową w celu dostępu do rozwiązań opartych na chmurze. W dodatku, opcjonalny moduł przeglądarki internetowej oferuje przechowywanie do 50 adresów URL, w tym zintegrowanych środowisk chmury (ICE) i druku HotSpot. Eksperci z BLI byli również pod wrażeniem funkcji bezpieczeństwa, które teraz obejmują takie narzędzia jak Unauthorised Copy Control w sterownikach oraz standardowe nadpisywanie i szyfrowanie danych na dysku twardym.

„Jest to dla nas niezwykle miła wiadomość, że produkty, które niedawno wprowadziliśmy do swojej oferty już teraz, podczas szeroko zakrojonych testów BLI, zostały uznane za wyróżniające się w swojej klasie” – mówi Anna Baran, Product Manager w Ricoh Polska. „Pomaganie firmom w usprawnianiu obiegu dokumentów, aby zapewnić większą efektywność, odpowiednie bezpieczeństwo, niezawodność i łatwość użytkowania to sedno oferty Ricoh. Dziękujemy BLI nie tylko za te nagrody, ale również za samo przeprowadzenie tak intensywnych testów, które potwierdziły prawdziwość naszych deklaracji. To jest dla nas duża motywacja do ciągłego rozwijania coraz to nowych, wyróżniających się urządzeń, które łączą jakość z niskim zużyciem energii i mogą sprostać wymaganiom klientów.”


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.