WIADOMOŚCI


NOWE INTELIGENTNE URZĄDZENIE A3.


Ricoh IM2702IM 2702 od firmy Ricoh to nowe urządzenie monochromatyczne formatu A3. 7-calowy panel operacyjny oraz 2GB pamięci RAM w standardzie pozwoli na wykonywanie zaawansowanych prac związanych z obiegiem dokumentów w twojej firmie, a dzięki niewielkim rozmiarom znajdzie zastosowanie w małych firmach jak i w dużych korporacjach.

Panel operacyjny Ricoh zawiera pakiet inteligentnych narzędzi, takich jak ID Card Copy, automatyzujący procesy związane z kopiowaniem dokumentów, np. dowodu osobistego. Użytkownicy mogą bez problemu łączyć się z urządzeniem wielofunkcyjnym poprzez aplikacje Connector i drukować oraz skanować z poziomu telefonu lub tabletu, a dzięki integracji z usługami chmurowymi dokumenty trafią do DropBox czy Sharepoint.

Model IM 2702 został zaprojektowany do pracy w wymagających środowiskach. Zapewnia wysoką wydajność, przy niskich kosztach użytkowania. Dzięki skonfigurowanemu developerowi i wymiennym zespołom bębna minimalizowane jest ryzyko wystąpienia przestoju. Co więcej, zaawansowane funkcje oszczędzania energii oraz tonery o wysokiej wydajności pomagają zredukować koszty eksploatacji.

Urządzenie IM 2702 to wszechstronne i wydajne rozwiązanie będące odpowiędzią na wszystkie potrzeby związane z obiegiem dokumentów. Drukowanie i kopiowanie jest realizowane w trybie czarno-białym a skanowanie w kolorze. Dostępny jest także fax, jako opcja. Podajnik dokumentów ARDF pozwala na szybkie skanowanie dokumentów. Kasety na papier o dużej pojemności oraz podajnik ręczny ułatwiają drukowanie na papierze o różnym rozmiarze i gramaturze bez zbędnych przestojów.


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.