WIADOMOŚCI


NOWE URZĄDZENIA MONOCHROMATYCZNE A3.


Ricoh M2700Nowe modele M 2700 oraz M 2701 to odpowiedź firmy Ricoh na zapotrzebowanie w segmencie monochromatycznych urządzeń formatu A3. Prędkość druku, która wynosi 27 str./min. oraz skanowanie w kolorze pozwoli poprawić proces obiegu dokumentów w każdej firmie. Urządzenia cechują się łatwą instalacją oraz dużą produktywnością dzięki czemu sprawdzą się w dużych firmach jak i w mniejszych grupach roboczych..

Modele M 2700 oraz M 2701 zostały zaprojektowane do najbardziej wymagających środowisk biznesowych i wymagają minimalnych nakładów na konserwację. Te urządzenia wielofunkcyjne obsługują szeroką gamę języków. Dzięki wstępnie skonfigurowanemu developerowi i wymiennym zespołom utrwalania nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadania związane z instalacją oraz konserwacją były łatwo wykonywane przez użytkowników. Zaawansowane funkcje oszczędzania energii oraz tonery o wysokiej wydajności pomagają zredukować koszty eksploatacji i sprawiają, że modele M 2700 i M 2701 oferują niezawodną wydajność przy niskim całkowitym koszcie utrzymania.

W celu uproszczenia środowiska druku urządzenia posiadają w standardzie wsparcie dla aplikacji AirPrint oraz Mopria. Poufne dokumenty można przed wydrukiem zabezpieczyć hasłem lub zablokować do czasu autoryzacji przez użytkownika. Funkcja druku dwustronnego, możliwość rozszerzenia do 3 kaset na papier po 500 arkuszy oraz taca ręczna, daje nam możliwość obsługi papieru w różnym formacie oraz o różnej gramaturze. Model M 2701 został wyposażony w podajnik ARDF dzięki czemu procesy skanowania oraz kopiowania stają się wydajniejsze. Aby usprawnić przepływ informacji, dokumenty mogą być skanowane w kolorze i dołączane bezpośrednio do wiadomości e-mail.

Główne różnice między urządzeniami z poprzedniej serii:

  1. Prędkość druku zwiększona z 20 do 27 str./min.
  2. W nowych urządzeniach opcjonalny interfejs (Wireless LAN IEEE 802.11 a/b/g/h/ac).
  3. Toner startowy na 4 000 wydruków w zestawie.
  4. Maksymalna pojemność wejściowa papieru: 1600 arkuszy.

Więcej informacji w zakładce produkty.


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.