WIADOMOŚCI


Aficio™MP 2352SP/2852SP/3352SP – monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne w przystępnej cenie


RICOH MP2352SPRicoh Polska wprowadza na rynek urządzenie Aficio™MP 2352SP/2852SP/3352SP. To wysoko zaawansowane systemy zarządzania dokumentami, które łącząc zróżnicowane możliwości przyspieszają tempo pracy. Dowolnie je konfigurując można dostać dokładnie te narzędzia, które są potrzebne do realizacji zamierzonych celów. Największe zalety tego systemu to zaawansowane technicznie opcje druku, skanowania i kopiowania, zaawansowane środki bezpieczeństwa, szybkość oraz prostota działania i obsługi.

W systemach urządzeń Aficio MP 2852 i MP 3352 prędkość druku dwustronnego wynosi 28/33 strony na minutę. Nagrzewanie zajmuje krótką chwilę - 22 sekundy - a pierwsza kopia pojawia się na tacy w 4,5 sekundy. Jest możliwość rozszerzenia systemu o moduł drukarki i skanera, moduł faksu, finiszery oraz dodatkowe tace na papier czy pakiety. Możliwe są także różne konfiguracje modułu drukarki, w zależności od tego czy drukuje się dużo, czy mało. Jeśli w przyszłości okazałoby się, że potrzebna będzie kolejna funkcja, będzie ją można z łatwością dodać. Wśród wielu funkcji wyróżnia się funkcja Locked Print, która sprawia, że urządzenie zatrzyma dokumenty, dopóki nie zwolni się ich hasłem. Z kolei funkcja Hold Print pozwala uniknąć pozostawiania wydruków na tacy i ogranicza marnowanie papieru. Korzystając z opcji Adobe® PostScript®3TM, można otrzymać funkcjonalność bezpośredniego druku plików PDF - jest to poręczne narzędzie do ograniczania obciążenia sieci i zwiększania produktywności. Dostępne w systemie narzędzia obsługi dokumentów umożliwiają profesjonalne zarządzanie ich obiegiem. Dokumenty, które są często kopiowane, drukowane, faksowane lub skanowane można dla celów wielokrotnego użycia przechowywać na serwerze dokumentów urządzenia. A dzięki zastosowaniu najnowszej i najnowocześniejszej platformie oprogramowania App2Me w urządzeniach firmy Ricoh zwiększona jest całkowita efektywność biznesowa. Dobrze zorganizowany obieg dokumentów wymaga odpowiednich narzędzi dystrybucyjnych. System Aficio MP 2852 / MP 3352 wyposażony jest w opcję kolorowego skanowania do e-maila, do folderu oraz do URL. Pierwsza możliwość wykorzystywana jest wówczas, gdy zachodzi potrzeba dystrybuowania w formacie elektronicznym plików o niewielkich rozmiarach. Przy dystrybucji większych plików, wykorzystać warto funkcję skanowania do folderu - można w ten sposób wysłać do 2 GB danych. Trzecia możliwość - skanowanie do URL, pozwala adresatowi sprawdzić pocztę oraz zdecydować, czy i kiedy pobrać plik. Zapobiega to przepełnianiu skrzynek odbiorczych poczty elektronicznej. Gdy urządzenia biurowe stały się zaawansowanymi urządzeniami sieciowymi, zagrożenia bezpieczeństwa stały się poważnym problemem. Aficio MP 2852 / MP 3352 obsługują funkcję uwierzytelniania Windows®, która pozwala korzystać z urządzenia użytkownikom posiadającym dostęp do sieci komputerowej. Opracowano również inne metody uwierzytelniania, które spełniają wymagania wszystkich środowisk sieciowych. Dla celów zabezpieczenia danych na dysku twardym wykorzystywana jest funkcja Data Overwrite Security. Powoduje ona, że ukryte dane tymczasowe po zakończeniu pracy zastępowane są danymi generowanymi losowo. Wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa są eliminowane. Aficio MP 2852 / MP 3352 zapewniają pełen profesjonalizm: finiszery, port Super G3/IP fax, opcje IPDS/Postscript®3.

RICOH MP2352SP

Duży kolorowy panel dotykowy LCD jest prosty w użyciu. Prezentuje jasne instrukcje dotyczące instalacji, obsługi i konserwacji urządzenia w 14 językach. Cała obsługa urządzenia oraz uzupełnianie papieru odbywa się od przodu urządzenia, dzięki czemu czynności obsługowe nie zajmują dużo czasu, a urządzenie jest gotowe do pracy.

Firma Ricoh pomaga redukować wpływ Twojej firmy na środowisko, a także obniżać koszty. Urządzenia ta mają przyjazne dla środowiska, zmniejszające koszty funkcje, takie jak krótki czas nagrzewania, bardzo niski pobór mocy w trybie uśpienia, zwiększoną wydajność tonera, drukowanie dwustronne w standardzie oraz limity wydruków. Ponadto produkty Ricoh są zgodne z wymogami Energy Star. Oznacza to, że emitowana jest mniejsza ilość CO2, która powstaje podczas produkcji energii potrzebnej do zasilania urządzeń Ricoh.

Urządzenia te oferują funkcjonalność, której potrzebujesz, w cenie, na jaką możesz sobie pozwolić.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.