WIADOMOŚCI


Ricoh Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 – nowy wymiar personalizacji i bezpieczeństwa


RICOH MP6002Ricoh Polska wprowadza na rynek urządzenie Aficio™MP 6002/7502/9002. To wysoko zaawansowane systemy zarządzania dokumentami, które łącząc zróżnicowane możliwości przyspieszają tempo pracy. Dowolnie je konfigurując można dostać dokładnie te narzędzia, które są potrzebne do realizacji zamierzonych celów. Największe zalety tego systemu to zaawansowane technicznie opcje druku, skanowania i kopiowania, zaawansowane środki bezpieczeństwa, szybkość oraz prostota działania i obsługi.

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Ricoh Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 to idealne rozwiązanie dla firm, które wykonują duże ilości wydruków miesięcznie (20 000 i więcej), wymagają ponadprzeciętnej prędkości i którym zależy na zaawansowanej obróbce końcowej dokumentów.

Ricoh Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 to najkrótszy czas nagrzewania (3,9 sekundy) i duże prędkości druku - 60, 75 lub 90 stron na minutę. Urządzenia wyposażone są w komplet kaset na 4300 arkuszy, z możliwością rozszerzenia do maksymalnie 8300 arkuszy. Dupleks, w który urządzenia są wyposażone pozwala na drukowanie dokumentów dwustronnie bez utraty prędkości. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o efektywnym i ekologicznym miejscu pracy. Funkcja szybkiego wybudzania z trybu uśpienia pozwala na regularną oszczędność energii i stawia urządzenie w pełnej gotowości w zaledwie kilka sekund.

Najnowsze urządzenia Ricoh są wyposażone w duży, kolorowy, intuicyjny i w pełni personalizowany panel dotykowy. Każdy użytkownik może w prosty i szybki sposób dopasować panel urządzenia pod funkcje, z których korzysta najczęściej, a dzięki prostej funkcji kopiowania ustawień może go mieć na każdym urządzeniu Ricoh znajdującym się w firmie. W panelu znajduje się również wejście USB/SD.

Urządzenia znacznie upraszczają monitorowanie kosztów. Na panelu można wyświetlić najważniejsze informacje takie jak np. procent wydruków dwustronnych w całości czy ilość zużytego papieru. Administratorzy mogą skorzystać z dedykowanych ustawień do ograniczania liczby wydruków na użytkownika lub grupę użytkowników.

Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 znacznie usprawniają obieg dokumentów. Dzięki ultraszybkiemu skanowaniu w dupleksie (178 obrazów na minutę) można zarchiwizować dużą ilość dokumentów w zaledwie parę chwil. Funkcje skanowania do e-maila, folderu i FTP/URL pozwolą usprawnić i zautomatyzować procesy dokumentowe pomiędzy działami.

Opcjonalny moduł przeglądarki internetowej daje możliwość przeglądania i drukowania różnych stron www oraz innych materiałów online. Z myślą o specyficznych sektorach rynkowych t.j. administracja czy farmaceutyka najnowsze urządzenia Ricoh zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązanie jakim jest Numeracja Bates'a. Narzędzie to pozwoli całkowicie zautomatyzować proces numeracji dokumentów.

Ricoh Aficio™ MP 6002/MP 7502/MP 9002 oferują zaawansowane narzędzia zarządzania: Power Consumption Measurement pomaga zredukować zużycie energii i koszty z nią związane; @Remote pozwala zaoszczędzić czas poprzez zdalne zarządzanie urządzeniami; Web Image Monitor sprawdza online stan urządzeń wielofunkcyjnych a Equitrac Office™ umożliwia przydział kosztów do określonych użytkowników.

Urządzenie może być wyposażone również w unikalną opcję mutli-fold, która pozwala na składanie np. wykresów i tabel w formacie A3 do całej dokumentacji formatu A4. Można również tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty: 2000-arkuszowy finiszer oraz 50-stronicowy dziurkacz umożliwiają profesjonalne złożenie zestawów. Te zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne obsługują standardy PDF/A, które ułatwiają długoterminowe przechowywanie dokumentów. Bezpieczeństwo dokumentów jest zwiększone m.in. dzięki funkcji "Kontroli nieautoryzowanego kopiowania". Dane są bezpieczne m.in. dzięki Data Overwrite Security i HDD Encryption, które są dostępne w standardzie.


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.