WIADOMOŚCI


RICOH MP CW2201SP - nowe urządzenie szerokoformatowe.


RICOH MPCW2201Zaprezentowane przez Ricoh na początku maja urządzenie szerokoformatowe MP CW2201SP jest już dostępne w całej Europie. Nowy model został zaprojektowany specjalnie z myślą o branży CAD i GIS oraz reklamowej. Wysoka wydajność i szeroki wachlarz funkcji sprawiają, że to szerokoformatowe urządzenie wielofunkcyjne wyróżnia się jakością wydruków kolorowych i monochromatycznych, spełniającą dzisiejsze potrzeby rynku.

„Z uwagą obserwujemy rozwój rynku i jego ewolucję. Dzięki temu nasze rozwiązania wpisują się w najnowsze trendy” – powiedział Benoit Chatelard, Vice President, Production Printing, Ricoh Europe. „Ricoh MP CW2201SP zapewnia naszym Klientom możliwość rozbudowania oferty oraz rozszerzenie działalności na niedostępne do tej pory rynki. Niewielkie rozmiary, nieskomplikowana instalacja i intuicyjna obsługa urządzenia, w połączeniu z jego wydajnością oraz jakością wydruków, czyni je idealnym do zastosowań graficznych zarówno indoroowych jak i outdoorowych” - dodał.

Szerokie zastosowania

Nowy model zapewnia zachowanie kartometryczności oraz precyzję wydruku nawet przy drukowaniu bardzo cienkich linii. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Ricoh Liquid Gel™ oraz użyciu głowic PIEZO urządzenie jest oszczędne, wydruki nie rozmazują się, są odporne na wodę, promienie UV oraz trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, możliwość wykorzystania mediów typu "blueback" używanych do drukowania billboardów reklamowych otwiera użytkownikom spektrum nowych możliwości.

Wysoka wydajność

Ricoh MP CW2201SP wyróżnia się szybkością i jakością drukowania. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim szybkość – w porównaniu do poprzedniej wersji urządzenia prędkość druku monochromatycznego jest zdecydowanie większa i dochodzi do 3,8 str./min (papier A1 w orientacji poziomej). W wydruku kolorowym wydajność zwiększa się prawie dwukrotnie, do ponad 2 str./min.

Użyteczność i ekologia

Łatwe ustawianie roli papieru, obsługa wyłącznie z przodu urządzenia i większa niezawodność odbiornika papieru przekładają się na wygodę użytkowania MP CW2201SP. Dzięki zastosowaniu 10,1-calowego dotykowego panelu sterującego, korzystającego z systemu Android, obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Ricoh MP CW2201SP to także urządzenie przyjazne dla środowiska, spełniające standardy Energy Star oraz RoHS (Restriction of Hazardous Substances).


Zastanawiasz się nad zakupem nowego urządzenia? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza i pozwól, że przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę na nasze urządzenie.Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.