WIADOMOŚCI


Ricoh Aficio™ SP 8300DN – szybka i niezawodna monochromatyczna drukarka A3


RICOH SP8300DNRicoh Polska wprowadza do oferty nową monochromatyczną drukarkę laserową - Aficio™ SP 8300DN. Drukarka jest wyposażona w nowej generacji kontroler GWNX firmy Ricoh, który pozwala skonfigurować ustawienia urządzenia, monitorować jego stan i tworzyć raporty użytkowania.

Sieciowa SP 8300DN jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających środowisk druku biurowego. Jest odpowiednia także dla bardziej wymagających prac, takich jak dokumenty transakcyjne. Wbudowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają poufność dokumentów, sprawiając, że SP 8300DN jest idealnym rozwiązaniem dla firm zwracających uwagę na kwestie bezpieczeństwa, jak np. kancelarie prawne.

„Ricoh Aficio™ SP 8300DN to bardzo wydajna drukarka dla średniej i dużej wielkości grup roboczych. Wraz z rosnącą ilością pracy i coraz krótszymi terminami, użytkownicy chcą zaoszczędzić czas na czym tylko mogą. Nowa drukarka Ricoh jest łatwa w obsłudze, nagrzewa się w mniej niż 25 sekund i drukuje 50 stron A4 na minutę, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla dzisiejszych biurowych środowisk druku i do szybkiego drukowania dokumentów transakcyjnych, takich jak wyciągi bankowe i faktury” – mówi Joanna Marczak, Product Manager w Ricoh Polska.

SP 8300DN jest wyposażona w 4,3-calowy kolorowy panel dotykowy z dużym wyświetlaczem i animowanym menu. Funkcje takie jak przycisk ekranu głównego, automatyczne anulowanie i resetowanie zadań oraz opcja drukowania wysokich nakładów ułatwiają działanie i pozwalają użytkownikom oszczędzić więcej czasu.

Ricoh Aficio™ SP 8300DN posiada funkcje zapewniające zarówno ochronę środowiska, jak i oszczędności, takie jak tryb uśpienia i drukowanie w dupleksie. Drukarka posiada nowy Ricoh ECO Night Sensor, który automatycznie wyłącza główne zasilanie, kiedy natężenie światła w pokoju spadnie poniżej pewnego poziomu. ECO Night Sensor wykrywa zarówno zmiany oświetlenia naturalnego, jak i sztucznego.

SP 8300DN drukuje z prędkością 50 stron na minutę, obsługuje gramatury papieru od 52 do 216 g/m2. Standardowa kaseta na papier mieści 550 arkuszy, podajnik ręczny 100, a dwie opcjonalne kasety - 3200 arkuszy, co daje całkowitą pojemność 4400 arkuszy. Aby zoptymalizować użycie drukarki i umożliwić użytkownikom profesjonalną obróbkę końcową, dostępne są różne opcje dodatkowe, takie jak finiszery na 1000 i 3000 arkuszy, dziurkacz, moduł wyrównujący wydruki oraz dodatkowe kasety na papier.


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.