WIADOMOŚCI


Ricoh prezentuje SP C340DN i SP C342DN.


RICOH SPC340Ricoh rozszerza ofertę kolorowych drukarek laserowych A4. Nowe modele SP C340DN oraz SP C342DN to urządzenia, które idealnie sprawdzą się w środowisku biurowym. Pierwsza z nich skierowana jest do Klientów, którym zależy na niskim koszcie zakupu samego urządzenia. Kolejna, pozwala na oszczędność długoterminową, związaną z eksploatacją. Urządzenia drukują z prędkością 25 stron na minutę na papierach o gramaturze od 60 do 220 g/m². Obsługują szeroki zakres obsługiwanych nośników, w tym druk banerów.

Ricoh SP C340DN wyposażono w szybki procesor, który w znacznym stopniu zwiększa przepływ drukowanych dokumentów. Innowacje, takie jak Wi-Fi Direct umożliwiają drukowanie z urządzeń mobilnych bez konieczności łączenia się z siecią. Duża pojemność kasety papieru, różnorodne opcje oraz łączność z siecią sprawiają, że drukarka ta spełnia wszystkie potrzeby związane z drukiem.

Funkcjonalność drugiego modelu, Ricoh SP C342DN, została rozszerzona o intuicyjny, 4,3-calowy panel dotykowy, który zbliżony jest do paneli instalowanych w urządzeniach wielofunkcyjnych Ricoh, a dodatkowo pozwala na integrację drukarki z systemami sieciowymi. Urządzenie wyposażono w procesor Intel pozwalający na szybki i sprawny wydruk dokumentów również z urządzeń mobilnych.


Źródło: RICOH Polska Sp. z o.o.
Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.