INFORMACJE O FIRMIE ROTAR

Działalność naszą rozpoczęliśmy w 1990 roku i od początku istnienia posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń RICOH.

Jako Autoryzowany Elite Partner Ricoh Polska Sp. z o.o. oferujemy naszym klientom szeroki asortyment urządzeń biurowych:

 1. kserokopiarki kolorowe i monochromatyczne
 2. ROTAR
 3. urządzenia wielofunkcyjne kolorowe i monochromatyczne: drukarka, kopiarka, skaner, faks
 4. drukarki laserowe kolorowe i monochromatyczne
 5. drukarki igłowe i wierszowe
 6. urządzenia wielkoformatowe A0 cyfrowe i analogowe
 7. faksy laserowe
 8. powielacze cyfrowe (priporty)
 9. oprogramowanie systemowe zarządzające dokumentami

Cechą charakterystyczną urządzeń RICOH są stosunkowo niskie koszty eksploatacji, duża trwałość i niezawodność. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń oraz sprzedaż oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

W swojej ofercie handlowej stawiamy na satysfakcję klienta, wynikającą zarówno z jakości oferowanych produktów, jak i poziomu obsługi handlowej i serwisowej. Tworzymy rozwiązania w pełni odpowiadające na potrzeby Klientów oraz służące usprawnieniu ich działań biznesowych.


Celem naszej firmy jest utrzymanie pierwszorzędnej jakości pracy. Decyzja Państwa o współpracy z nami, uruchomi zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy wspomogą analizę środowiska pracy i następnie wdrożą optymalne rozwiązanie.

W ofercie naszej firmy jest sprzedaż oraz serwis urządzeń biurowych - w szczególności produkty firmy UTAX, RICOH oraz grupy NRG: Infotec, Gestetner, Nashuatec, Rex Rotary, Lanier, które są produkowane w fabrykach RICOH i sprzedawane w różnych sieciach dystrybucyjnych Europy.


ROTAR

Oferujemy ponadto:

 1. sprzedaż urządzeń używanych z gwarancją.
 2. dzierżawę urządzeń fabrycznie nowych i używanych (klient nie ponosi kosztów zakupu urządzenia tylko koszty dzierżawy i eksploatacji).
 3. objęcie sprzedawanych urządzeń umową kompleksowej obsługi serwisowej (tzw. kontrakt serwisowy - koszt obsługi urządzenia jest rozłożony w czasie i nie wymaga nagłych, dużych nakładów finansowych).
 4. sprzedaż oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.Warunki korzystania z witryny Polityka prywatności


Informacje przedstawione na stronach serwisu www.rotar.net.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu
przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, mają jedynie charakter informacyjny.